Butelki z filtrem - niezastąpione w trakcie wszelkiej wyprawy

Jeśli przylegasz do osób, które lubią długie wyprawy górskie, rowerowe, wędrówki po lesie czy biwakowanie to niewątpliwie musisz zaopatrzyć się w parę niezbędnych rzeczy i akcesoriów, które na takich eskapadach są nieodzowne. Naturalnie musisz posiadać stosowny ubiór, prowiant, przyda się również kompas, lornetka czy też mapa.


rowery
Przygotowane przez: Centrum Naturhouse
Na podstawie danych z: Centrum Naturhouse
Konieczny jest również właściwy zapas wody, w szczególności jeżeli eskapada ma być długa i dotkliwa. Jednak nikt z nas nie jest w stanie wziąć ze sobą kilkulitrowych butelek wody, gdyż jest to za wielki ciężar na wyprawę. Co więc uczynić, by stale mieć zapas świeżej i czystej wody i jednocześnie nie dźwigać w plecaku kilku litrów? Odpowiedź jest nadzwyczaj łatwa, starczy zaopatrzyć się butelki z filtrem.

Naturalnie butelki z filtrem muszą być nieodłącznym elementem wszelkiej wyprawy. Dzięki takiej butelce możesz na bieżąco uzupełniać wodę i nie musisz troskać się tym, z jakiego źródła ją czerpiesz. Dzisiejsze butelki z filtrem od renomowanych producentów są ogromnie starannie stworzone i dzięki wbudowanego filtrowi oczyszczają wodę, wskutek tego możesz ją czerpać z jeziora czy nawet z kałuży nie obawiając się żadnych zarazków czy bakterii. Zawsze kiedy Twój zapas wody się skończy możesz ekspresowo go uzupełnić i dalej cieszyć się czystą i świeżą wodą, jak z najczystszego źródełka.

wycieczka rowerowa
Przygotowane przez: MoBikeFed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W brudnej wodzie znajduje się mnóstwo bakterii, które mogą okazać się naprawdę bardzo groźne dla naszego zdrowia, bo często wywołują one poważne choroby, często niosące nawet śmierć.

Ciekawy artykuł, nie sądzisz? Jeśli więc masz chęć zobaczyć podobny serwis, sprawdź (https://www.eccoholiday.com/kraj/grecja/) co dla Ciebie mamy, to też może Ci się spodobać.

Nigdy nie można więc pić takiej wody bezpośrednio z jeziora albo innego źródła. Posiadanie butelki z filtrem jest więc doskonałym rozwiązaniem, bo picie wody z takiej butelki jest bezapelacyjnie bezpieczne. Butelka z filtrem na pewno jest więc koniecznym wyposażeniem podczas każdej wyprawy, niewątpliwie więc warto stale zabierać ją na każdą dłuższą wycieczkę.
2019-03-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.