Czy powinniśmy latać samolotami? Odkąd pojawiły się tanie linie lotnicze na pewno tak!

Jak dzisiaj najlepiej podróżować, tak aby wszystko było szybko i bez zakłóceń. Odpowiedź zdaje się dość oczywista, bo samolot jest najbardziej właściwym środkiem transportu - najbardziej szybkim, a czasami i jedynym, lecz sprawdźmy czy tak właśnie jest.


Do wielu miejsc dostaniemy się korzystając z różnych środków transportu. Jest więc do wyboru samochód, autobus, pociąg czy właśnie samolot, jednakowoż często tego rodzaju wybór będzie ograniczał się do jednej możliwości. Interesującym przykładem są dalekie loty, na przykład do Tajlandii, do jakiej nie ma możliwości w inny sposób dotrzeć (mój link). Oczywiście jak się uprzemy to można to zrobić, możemy przecież spróbować samochodem albo statkiem, ale w rzeczywistości to niezbyt realne.


Tak więc tu zostaje samolot. Jednakowoż inne, bliższe kierunki zdają się osiągalne różnymi środkami transportu, ale po co wybierać się autem, męczyć się w czasie podróży, kiedy możemy polecieć tanimi liniami lotniczymi. Jest to obecnie dostępne dla każdego, są na przykład tanie loty do Berlina, akie kosztują tak mało, iż nikt rozsądny nie myśli o pozostałych środkach transportu.


ćwiczenia w odzieży termoaktywnej
Przygotowane przez: Sammy Zimmermanns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


panorama
Przygotowane przez: Clarissa de Wet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Wielu Polaków uwielbia góry - szlakami chodzą młodzi i starzy, a nierzadko nawet duże rodziny z małymi szkrabami

buty górskie
Przygotowane przez: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W naszym kraju posiadamy ogrom szlaków górskich, ponieważ południowa część naszego państwa to góry. Mamy cudowne Karpaty lub Tatry, ale też mniej znane góry przykładowo Beskidy.


Wyjazd w góry to niewiarygodnie przyjemna rzecz.


Takie tanie loty są powszechne w całej Europie, ale nie tylko, gdyż w innych częściach świata znajdziemy tego typu możliwości (najnowszy wpis). Dla nas najlepsze jest to, iż sami właściwie możemy tak podróżować, gdyż mamy wiele możliwości jak loty Wrocław Rzym, dzięki czemu można dużo zaoszczędzić.


To faktycznie świetna opcja dla wszystkich, można tak podróżować na wakacje, czy w służbowych sprawach. Możemy po prostu wybrać się do Niemiec lub Czech na weekend, bo to tak mało kosztuje.
2019-03-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.