Wszyscy miłośnicy sportów, które wykonuje się na zewnątrz, są zwolennicy marki The North Face

Jeżeli jeździmy na kolarzówce lub biegamy niezależnie od pory roku, to z pewnością wiemy, że to czego potrzebujemy najbardziej to dobre ubranie. Kurtka w tym przypadku jest najważniejsza, ponieważ powinna ochraniać przed warunkami atmosferycznymi.
telewizor
Przygotowane przez: Naturhouse
Na podstawie danych z: Naturhouse


korytarz hotelowy
Przygotowane przez: Jeff Shewan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dla tych, którzy pasjonują się sportem na otwartej przestrzeni, ważne jest to, aby kurtka ochraniała przed chłodem oraz wilgocią. Zarazem powinna być na tyle wygodna, że uprawiając w niej sport, nie spocimy się nazbyt. Istotne więc, by była to kurtka oddychająca, ale jednocześnie nieprzemakalna. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są zabezpieczone najwyższej klasy membraną. Mają wysuniętą stójkę, aby nie wiało nam po szyi. W większości modeli posiadają także chowany kaptur. Są świetnie skrojone i dopasowane tak do sylwetki męskiej, jak i damskiej. Interesujące wydają się być także barwy. Mamy możliwość zamówić rzecz jasna tradycyjną, szarą kurtkę, ale firma wypuszcza tyle fasonów z rewelacyjnymi kolorami, że aż żal się nie dać namówić na jakiś model o mocnych barwach. Wiele modeli ma też podpinkę, którą można nosić razem z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło choćby w czasie wyjazdu w Sudety. Możemy ją również zakładać oddzielnie - tak jak polar.
Kurtki The North Face posiadają też otwory wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na najlepszą cyrkulację powietrza. Wszystkie modele posiadają także duże kieszenie, by pomieścić w nich bez kłopotów portfel oraz klucze.
2018-01-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.