Doskonały wyjazd na weekend dla całej rodziny

Jeżeli poszukujemy interesującego odpoczynku na parę dni, warto zdecydować się na coś daleko od miejskiego zgiełku, jaki zwykle mamy codziennie. Miast tego wypróbujmy jakieś pełne zieleni miejsce.


Weekendowy wypad w nieznane to doskonała okazja na bliższe poznanie partnera lub na spędzanie weekendu z bliskimi. Często w codziennym pędzie nie miewamy dla nich dużo czasu. Jeżeli szukamy czegoś w obrębie województwa podlaskiego, warto wybrać się do gminy rajgród. Istnieją tam piękne szlaki piesze a także rowerowe, zatem pełen ruchu wypoczynek możemy mieć zagwarantowany. Spokój pomoże w końcu skoncentrować się nam wreszcie na tym, co istotne, to jest na relacjach z bliskimi. Gmina owa ma różnorodną bazę noclegową, w tym ciekawe oferty noclegów w gospodarstwach agroturystycznych. Możemy mieć wtedy zapewnioną ciepłą atmosferę oraz spersonalizowane podejście. Można rzecz jasna zarezerwować sobie ekskluzywny apartament.


rajgród
Przygotowane przez: bibinsatoulouse
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pozostałe artykuły

Istnieje przekonanie, że w góry jeżdżą tylko ci, którzy są żarliwymi fanami nart i że ciągną tam tylko zimą

koscielisko apartamenty
Przygotowane przez: MVolkmann
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyobrażenie, że Tatry są świetne wyłącznie zimą jest niezwykle błędne. Góry są cudowne w każdym sezonie i o każdej porze dnia.


Gmina Rajgród to również świetne miejsce na zorganizowanie wszelakich konferencji, wesel a także innych istotnych wydarzeń. Mieścina jest malownicza a więc na pewno oczaruje wszystkich uroczymi krajobrazami. Miejscowość posiada także nie lada atrakcję turystyczną, to jest górę zamkową. To pradawna część Rajgrodu. Był tam kiedyś zbudowany gród warowny. Góra ta jest niewielka, z tego powodu na pewno wejdą na nią również nasze maleństwa. Dobrze jest wspiąć się na tę górę, ponieważ widok z tej pozycji na pobliskie jezioro jest piękny.


Na zboczu góry mieści się amfiteatr, a u jej podnóża zadbana miejska plaża. Dobrze jest decydować się na mniejsze miejscowości, ponieważ nie narazimy się na rzesze kłopotliwych turystów, dzięki czemu odpoczynek jest pełniejszy jak również spokojniejszy.
2018-01-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.