Stadnina koni w Limanowej - a więc, kilka słówek na temat tamtejszej szkoły jeździeckiej

Limanowa to położona w województwie małopolskim malutka - ponieważ posiadająca zaledwie 7,197 metrów kwadratowych - mieścinka, wewnątrz której to odnajdziemy parę atrakcji turystycznych, jednak to dzięki widoczkom owe miejsce bardziej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.
Wewnątrz wspomnianym mieście znajdziemy również stadninę koni, która posiada własny klub jeździecki, a na temat którym za chwilkę po opowiadamy...


podróż
Przygotowane przez: Chelsea Gabriel
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ponad wszystko trzeba zaznaczyć, że samiutka stadnina (link) koni Limanowa, nie ma w posiadaniu osobistej stronki internetowej - wszelkie potrzebne nam informacje na jej temat znajdziemy jednakże "buszując" po wnętrzu sieci internetowej, czy zerkając bezpośrednio na stronę owego miasteczka, gdzie znajdziemy informację o trzech miejscach, w których odnajdziemy konie. Jednakże żadne spośród tych lokalizacji, nie ma w posiadaniu wspomnianej stronki i tylko jedna z nich jest nadmieniona wewnątrz Mapkach Google - dlatego właśnie to na niej się dziś skoncentrujemy. Stadnina Koni - czyli, znany wewnątrz tamtym obszarze Klub Jeździecki „Parada", jest to lokalizacja przeznaczone równocześnie dla dorosłych, jak również dla dzieci. Owe miejsce znajdziemy na uliczce Leśnej, na której wspomniany klub działa już od dokładnie 1993 roczku, więc nie ma co się obawiać co do tematu ich autentyczności w szczególności, że można łatwo po sprawdzać, jak sprawnie działa to konkretne miejsce, dzięki podanemu poprzez nią w sieci numerowi KRS.
Powiat Limanowski - wewnątrz którym to znajduje się Limanów - jak warto jeszcze zauważyć, posiada wewnątrz swoim składzie kilka miasteczek, które to również posiadają własne stadniny. Dlatego jeżeli planujesz odwiedzić ten konkretny powiat, nie masz możliwości by ich pominąć!
2018-10-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.