W jaki sposób zaplanować transport na wymarzone wakacje? Czy transport w kontekście urlopowych wyjazdów zmienił się na plus?

Wszyscy czekamy na wymarzone wakacje z niecierpliwością. Taki pobyt na miejcu to czysta przyjemność, jednak transport to czasem dość nużąca sprawa. Dawniej gdy nie było większego wyboru, był najczęściej samochód, pociąg czy autobus.


Chyba nie trzeba mówić jak długo trwała sama podróż. Dzisiaj już samolot jest jednym z częściej wybieranych środków transportu na wakacje.
wycieczka
Przygotowane przez: wisley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Z pewnością największą ilość dobrych połączeń można znaleźć ze stolicy Polski. Tym bardziej jeśli chcemy polecieć lotem bezpośrednim. Dlatego też dużo ludzi woli dostać się do stolicy i stamtąd już mieć lot bez przesiadek do celu podróży To z pewnością jedna z lepszych opcji, szczególnie gdy wybieramy się gdzieś daleko, na przykład na inny kontynent. Podobnie jednak dobrze jest sprawdzić połączenia, kiedy wybieramy się do któregoś z europejskich państw. Na przykład loty do Bułgarii są bardzo popularne, szczególnie, iż ten kierunek jest coraz bardziej lubiany oraz często wybierany przez naszych rodzimych turystów. lot.com/pl/pl/loty-po-polsce
wycieczka
Przygotowane przez: MoBikeFed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co jednak z lotami w obrębie kraju? Wychodzi na to, iż dość dużo osób z takiej opcji korzysta bardzo systematycznie. Jeśli są do dyspozycji tanie loty Warszawa Kraków, a swoim autem czekałaby nas dość długa wyprawa, to dla niektórych osób wybór będzie oczywisty (mój link). Tym bardziej, gdy to jest na przykład podróż służbowa, jaką odbywa się nawet kilka razy w miesiącu. Wtedy z pewnością nie mamy ochoty tracić czasu na godziny spędzone w samochodzie.


Pozostałe artykuły

Jeśli teraz szukasz pomysłu na wakacje i marzy Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Kraków
Przygotowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi pora letnia - każdy z Nas oczekuje tylko wakacyjnego urlopu. Rutynowość męczy umysły, a cieplejsza pogoda nie sprzyja efektywnej pracy. Wielu z Nas za lepszą ideę odpoczynku obiera odpoczynek w mieszkalnym zaciszu, pozostali z wielomiesięcznym wyprzedzaniem rezerwują najatrakcyjniejsze, krajowe, bądź tropikalne wycieczki. W ostatnich latach - sporo ludzi zdecyduje się jednakże na niespodziewane wypady samolotowe.


Bardzo dobrze, że dziś możemy dokonywać takich wyborów. Widać też, iż gdy chodzi o transport, tutaj zmiany są na pewno na korzyść pasażerów. Możemy się z takiego obrotu spraw jedynie cieszyć.
2018-07-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.