Tatry - co powinniśmy zobaczyć?

Tatry to jedno z najpiękniejszych miejsc w naszej ojczyźnie, w letnim sezonie przeżywają prawdziwy najazd wędrowców.


Powoduje to, iż prawdziwi miłośnicy górskich włóczęg omijają je dużym łukiem.


Wielka Brytania
Przygotowane przez: Tilemahos Efthimiadis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Obecnie jednakże, kiedy skończyły się już wakacje, a razem z nimi zniknęły grupy głośnych kolonistów, najwyższe polskie góry wabią swą magią oraz majestatem. We wrześniu nie ma także upałów, dlatego wędrówki nie są nadto męczące, a pejzaż powoli przybierający złote odcienie jest nadzwyczaj cacy. Co warto zobaczyć w Tatrach? Oto parę naszych propozycji. Jeśli idzie o Tatry szlaki turystyczne mapa będzie nam na pewno nieodzowna.


Pozostałe artykuły

Każde maleństwo musi mieć własne buty, a nie po starszym rodzeństwie

firmy
Przygotowane przez: www.questing.pl
Na podstawie danych z: www.questing.pl
Szkraby są najwSPAnialszym skarbem rodziców. Kochamy je i wspieramy ich dobry rozwój. Powinniśmy pamiętać, aby dbać o ich malutkie stopy oraz właściwą postawę.


Zrozumiałym zachowaniem rodziców wydaje się być zamiar niemarnowania różnych rzeczy.


Nieomal każdy, kto przyjeżdża w Tatry, fantazjuje o zdobyciu najwyższego szczytu naszej ojczyzny. Czerwony szlak prowadzący od schronienia nad Morskim Okiem nastręcza jednak wprawy i kondycji, dlatego w trakcie pierwszej wizyty w górach lepiej się na niego jednak nie porywać. Jednostki ze stosownym przygotowaniem nie powinny mieć ze marszrutą większych problemów – jest dobrze ubezpieczony za pomocą. Wyzwanie stanowi wielka różnica wysokości – powyżej 1100 metrów. Znoje wędrówki wynagradzają cudowne pejzaże. Kasprowy Wierch to najbardziej popularnych jak też najczęściej uczęszczany szczyt w naszej ojczyźnie. W środku sezonu zjawia się w tym miejscu 4 tys. osób na dzień, z czego większość decyduje się wjechać kabinową .


My jednakże stawiamy na samodzielną włóczęgę, która na pewno daje większą satysfakcję. Usytuowanie Kasprowego Wierchu niemalże w środku pasma tatrzańskiego powoduje, iż tutejsza panorama warta jest poświęcenia.
2017-12-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.