Gry internetowe mogą umilić nam wolne dni, lecz równocześnie możemy w znaczącym stopniu uszczuplić stan prywatnego konta bankowego

Znakomita gra komputerowa bywa równie wciągająca, jak lektura powieści nagrodzonej Nagrodą Nobla lub ciekawy serial przyrodniczy. Jednak o ile lektura romansu, oglądanie filmów czy np. układanie skomplikowanych puzzli jest odbierane pozytywnie, ponieważ kształtuje umysł, a także rozbudza wyobraźnię, o tyle wielogodzinne oglądanie telewizji oraz siedzenie całymi wieczorami przed monitorem laptopa jest obecnie przedmiotem społecznej krytyki. I choć ponoć wszytko jest dobre, jeżeli tylko respektujemy zasadę umiaru, to jednak warto mieć się na baczności.

gry komputerowe
Przygotowane przez: BagoGames
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gry komputerowe emocjonują zarówno osoby po trzydziestce, jak i te sześcioletnie - tak było kiedyś i tak jest obecnie. Wydawać by się mogło, że jedynie mężczyźni oddają się takim pasjom, lecz nic bardziej błędnego - panie w kwiecie wieku, a także kilkunastoletnie dziewczynki grają na potęgę. Ceny laptopów spadły, dostęp do internetu stał się łatwiejszy, więc można się niezwykle szybko uzależnić od gier. Współczesne gry zostały tak zaprojektowane, żeby gracz zbyt prędko się nie rozmyślił i nie zrezygnował z cowieczornego siadania przed notebookiem, a nawet, żeby płacił producentowi określone sumy pieniędzy.

Pozostałe artykuły

Popularne i wzięte gry komputerowe

Gry komputerowe
Przygotowane przez: dfactory
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Gry komputerowe cieszą się dzisiaj istotnym zainteresowaniem, zarówno wśród pań, jak i wśród mężczyzn. Wiele osób traktuje je jako swojego rodzaju hobby i jest gotowych wydać naprawdę bardzo dużo pieniędzy na niezbędny sprzęt oraz nowe gry, które pojawiają się na rynku. Jednym z najbardziej lubianych rodzajów są powszechne gry strzelanki. Ich akcja z reguły jest dość porywająca i bazuje wokół jakiegoś konfliktu. Takie gry trzymają w napięciu, wobec tego na rynku stale pojawiają się kolejne. Ich twórcy mają bowiem pewność, że z miejsca odniosą rzeczywiście dosyć duży sukces. Takim samym zainteresowaniem cieszą się naturalnie gry wojenne.


Jeżeli w sklepie wirtualnym zamawia się grę, to w tym przypadku sytuacja jest jasna - płacimy identycznie, jak za każdy inny towar. Z kolei jeżeli weźmiemy pod uwagę gry online (jest ich bardzo dużo), to wyjaśniana kwestia, wbrew pozorom, prezentuje się w analogiczny sposób, chociaż z pewnymi niewielkimi wyjątkami. Otóż, bezpłatny dostęp do danej gry ma zapewniony praktycznie każdy gracz, nawet ten małoletni, jednakże za fakultatywne funkcjonalności trzeba już zapłacić. Reklamowana w internecie gra goodgame empire może z pewnością stać się świetną ilustracją sformułowanej tezy. Budowanie własnego mocarstwa jest ciekawym, a jednocześnie czasochłonnym zajęciem.

Masz zamiar zgłębić swą wiedzę na wybrany temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tutaj - kliknij w link i przejdź do następnej witryny pełnej ciekawych wątków.


Poza tym obligatoryjnie trzeba co najmniej raz bądź dwa razy dziennie włączać notebook i logować się na prywatne konto, żeby zamek nie popadł w ruinę, jak również nie został spalony przez wroga. Ci najbardziej zawzięci gracze są w stanie ślęczeć całymi godzinami nad klawiaturą przewodową i dyskutować z pozostałymi graczami, zawierać alianse i wydawać własne wynagrodzenie na... rubiny. Kto kiedykolwiek miał kontakt z goodgame empire, ten świetnie orientuje się, że niełatwo wycofać się z gry, kiedy w rozwój grodu włożyło się dużo czasu oraz pieniędzy.
2021-01-09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.