Planując wypoczynek zdecyduj się na kajaki

Fani turystyki ceniący dynamiczny wypoczynek oraz wakacje z duża dawką adrenaliny z pewnością zainteresują się ofertą firmy Kaylon, organizującej unikalne spływy kajakowe. Wyprawa na kajaki to znakomita okazja do obcowania z przyrodą ale także oryginalny pomysł na imprezę firmową czy wyjazd integracyjny. Wszystkich zainteresowanych takim niecodziennym spędzaniem czasu zapraszamy na stronę


spływy kajakowe
Przygotowane przez: NOAA's National Ocean Service
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Firma dba przede wszystkim o fachowe przygotowanie całej wyprawy ale także o dopasowanie trasy i wybór oryginalnych miejsc, w których mają miejsce kajaki – czyli zarówno na terenie polski jak i poza granicami. Każdy szlak jest odpowiednio wcześniej sprawdzony – na tej podstawie przygotowywany jest dokładny plan związany z pokonywaniem poszczególnych etapów – odpowiadający wymaganiom uczestników, porze roku czy warunkom zewnętrznym.

Ze względu na czas jakim dysponują uczestnicy, Kaylon organizuje spływy kajakowe zarówno na niedługich trasach ciągnących się wzdłuż najpiękniejszych polskich rzek (tj.

Chcemy Cię zachęcić do przeczytania naszego następnego artykułu. Po prostu kliknij odnośnik (https://www.habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/edukacja-przyrodnicza/przyroda-odkrywanie/) i czytaj bez ograniczeń to, co rzetelne.

Narew, Pisa) jak i znacznie dłuższe wyprawy w kierunku granicy wschodniej – na teren Łotwy, Ukrainy bądź Białorusi.

Oprócz fachowego przygotowania całej wyprawy (www.legalnomads.pl/artykuly/relacja-z-wyprawy-projekt-botswana/) i zapewnienia uczestnikom wielu wspaniałych wrażeń Kaylon stawia także na komfort i bezpieczeństwo – na co składa się nie tylko szczegółowy plan wycieczki odpowiedni do umiejętności uczestników ale także potwierdzona wysoka jakość sprzętu i opieka organizatora przez cały czas trwania spływu. Między innymi dlatego propozycje firmy Kaylon cieszą się zainteresowaniem nie tylko doświadczonych kajakarzy i długoletnich fanów takiej opcji wypoczynku ale również rodzin z dziećmi czy grup, które nigdy wcześniej nie brały udziału w podobnych wyprawach.

Uczestnicy spływów nie muszą zadbać wcześniej o wypożyczanie kajaka czy transport całego sprzętu. Zarówno porady w zakresie jego doboru jak i profesjonalna organizacja całej wycieczki gwarantowane są przez Kaylon. Sympatycy spędzania wakacji czy weekendów na spływach zobowiązują się jedynie do aktywnego wypoczywania i udanej zabawy!
2020-09-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.