Gdzie spędzić wakacje w Polsce? Pieniny są doskonałe!

Wprawdzie do lata jeszcze niemało czasu, ale warto już dzisiaj zastanowić się nad tym, gdzie spędzić swój letni urlop. Aby czas okazał się rzeczywiście udany, wcale nie trzeba od razu wyjeżdżać do Egiptu bądź Tunezji. Również na terenie naszego kraju nie brakuje naprawdę pięknych miejsc. Wśród nich obecne są Pieniny oraz położona u ich stóp Szczawnica – miejsce świetne dla wszystkich kochających góry.


Pieniny położone są w południowej części Polski. To jedyne w Polsce góry, które mają tak niezwykły charakter.

Zainteresował Cię taki artykuł? W takim razie zobacz jeszcze to, w tym miejscu także znajdują się same świetne informacje (https://www.coraltravel.pl/Turcja/Alanya/hotel/EFTALIA_MARIN/11013/40-2734-24FF.html), które z pewnością Cię zainteresują.

Ich wielki urok tkwi w bardzo popularnym Przełomie Dunajca, który płynie przez szczyty gór. Pieniny mają dużo do zaoferowania nie tylko tym, którzy pragną urlop spędzić , wędrując po górskich szlakach. Miasta takie, jak Szczawnica to rozmaite pensjonaty oraz wspaniała atmosfera oraz cudowny klimat. Znajdujące się tutaj licznie pensjonaty Szczawnica oferuje w różnorodnych miejscach miasta.
domki
Przygotowane przez: Brian Burger
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Rozmaite pensjonaty Szczawnica które oferuje przybywającym do niej turystom to miejsca doskonałe dla rodzin z dziećmi czy par, które poszukują odpoczynku i wyciszenia. Pensjonaty stoją na zadziwiająco wysokim poziomie – panuje w nich porządek, a pokoje są doskonale wyposażone. W Szczawnicy znajdują się pensjonaty, w których pokoje mają osobne łazienki oraz takie, w których łazienka ulokowane została na korytarzu. W tym drugim wypadku spodziewać można się niższej ceny. Szczawnica to nie tylko pensjonaty.

Znajdują się tu także domki Pieniny zaś majestatycznie nad nimi górują. Chcąc znaleźć domek doskonały na nocleg, warto wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „domki Pieniny”. Błyskawicznie uda się nam otrzymać wiele wyszukiwań, dzięki którym wynajęcie wymarzonego domku naprawdę nie będzie trudne.


Przełom Dunajca jest z całą pewnością największą atrakcją Szczawnicy i całych Pienin. Każdy, kto decyduje się tu spędzać urlop powinien wybrać się na spacer drogą, która przebiega przy samym Dunajcu.

Czy szukasz obecnie czegoś interesującego? Jeżeli tak, to zerknij na ofertę (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/borsuczyna), która niewątpliwie okaże Ci się ekscytująca. Dotyczy ona zbliżonej problematyki.

Podczas spaceru można podziwiać tratwy z turystami i wiosłującymi flisakami. Taki rejs to naprawdę naprawdę duża atrakcja. Liczne szlaki turystyczne – łącznie z tym prowadzącym na Trzy Korony – to także ogromny atut tego miejsca. Nie można zapominać również o słynnej Sokolicy, na której szczycie rośnie najsłynniejsza sosna w naszym kraju. To ona umieszczana jest na znacznej części pocztówek z tej części kraju.
2020-09-10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.