Najnowsze zabawki dla dzieciaków – ciastolina lodziarnia pobudza wyobraźnię każdego dziecka

Nasze dzieci mają dużą wyobraźnię. Żeby ją ukierunkować potrzebne są różnorakie czynniki, jakie ją stymulują. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości poznawcze rozwijają się niezwykle szybko, dlatego tak istotne jest, aby stosownie je rozwijać.
sprawdź tę stronę
Przygotowane przez: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ilustracją tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana dzieciom. To niezwykła propozycja dla maluchów, która stymuluje ich wyobraźnię oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest dużo bardziej plastyczna niż zwykła plastelina. Nie trzeba jej podgrzewać, aby stała się elastyczna. Zestaw posiada tzw. automat (https://www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, jaki świetnie imituje prawdziwe urządzenie. Wykonanie jest niezwykle dokładne, co zapewnia długi czas użytkowania. Dodatkowo całość zawiera akcesoria typu łyżeczki lub pucharki, co jest szczególnie atrakcyjne dla dzieci.

Kolorowe plasteliny są niebywale miękkie, dlatego dzieci mogą bawić się swobodnie bez żadnych kłopotów. Można z nich stworzyć ciekawe kształty, które będą imitacją prawdziwych akcesoriów do lodów. Czekolada czy też wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości tego rodzaju zestawu. Dobrą informacją dla dorosłych jest fakt, że plastelinę można łatwo usunąć i nie pozostawia żadnych plam czy przebarwień. Zaoszczędza to dorosłym sprzątania i stresu, iż plastelina może zostawić stałe zabrudzenia. Resztki plasteliny prezentują się jak okruszki, a więc bez problemu można je natychmiast zamieść czy odkurzyć, co stanowi niewątpliwy atut zestawu.

Czy nasz artykuł wywarł na Tobie pozytywne wrażenie? Przejdź w takim razie na naszą świeżą witrynę - tam można zobaczyć tutaj nasze atrakcyjne wpisy.

Z ciastoliny powstają ciekawe desery, jakie dzieci własnoręcznie mogą wykonać. Kolory są soczyste, więc dla dziecka stanowi to niemałą zachętę do zabawy.


Pozostałe artykuły

Najlepszy przepis na wakacje spędzone w sposób aktywny i korzystnie dla sylwetki

jazda konna nad morzem
Przygotowane przez: devra
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie wszystkim sprzyja leniuchowanie na kocu. Wszystkim, którzy preferują aktywny wypoczynek z masą przygód, można zasugerować spędzenie wakacji na obozie konnym.

Zabawka umożliwia także zrobienie śmiesznych ciast czy lodów, jakie mogą posiadać różnorakie kolory. Komplet gwarantuje wykonanie około czterdziestu rozmaitych kształtów, które na pewno trafią w gust dziecka. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego producent przedstawia plastelinę wolną od szkodliwych dodatków. Stąd też masa ta może być użyta przez dzieci bez obaw o zatrucie. W czasie takiej zabawy dzieci - nawet te najmłodsze, uczą się rozróżniać barwy oraz tworzyć różne bryły, dlatego warto jest poświęcić czas i świetnie bawić się razem nimi, co zapewni miłe chwile w gronie najbliższych. Ciastolina to dobry pomysł na podarunek dla dzieci. Na pewno będzie to niespodzianka, jaka zapewni doskonałą zabawę. obecnie polecamy także malowanki i książeczki, które świetnie rozwijają wyobraźnię.
2021-01-09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.