W jakie gry warto grać w wolnym momencie na xbox?

Pierwszą grą, stworzoną jeszcze w latach 70 był Pong – była to prosta gra polegająca na odbijaniu piłeczki. Od tamtej pory wiele rzeczy uległo zmianie, przemysł związany z grami wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty powstawania niektórych gier ocenia się na setki milionów dolarów. Największy udział w tym ogromnym rynku mają gry tworzone na konsole – Xbox oraz PlayStation. Niedawno zaprezentowano nową generację tych urządzeń, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
grający w grę na playstation
Przygotowane przez: Vernon Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Największe hity Ostatnimi czasy największy triumf odniosła kolejna odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W grze tej użytkownik występuje w roli przestępcy który popadł w wielkie długi. Żeby je spłacić, jest zmuszony napadać na banki i pozostałe instytucje. Seria gier o tym tytule słynie z charakterystycznego poczucia humoru, tytuł ten wywoływał też wiele kontrowersji ze względu na swoją brutalność. Równie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tutaj znajdziesz więcej informacji: call of duty w serwisie Jest to gra akcji w której użytkownik wciela się w żołnierza i ma do wykonania dużo ryzykownych zadań. Jest to następna część charakterystycznej serii Call Of Duty, którą gracze lubią za niezwykle ciekawą rozgrywkę sieciową. Jakiś czas wcześniej światło dzienne ujrzała kolejna odsłona najpoważniejszego rywala Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to również gra akcji, której poprzednie odsłony zasłynęły z bardzo dopracowanego trybu rozgrywki sieciowej. Tym razem producent zapowiada, że rozgrywka będzie miała jeszcze bardziej taktyczny charakter. Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie.

Inne ciekawe pozycje Polska również jest znana na międzynarodowym rynku gier na konsole. Najbardziej rozpoznawalnym tytułem jest gra Wiedźmin, stworzona na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują aktualnie nad trzecią częścią serii, która jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w książkach o wiedźminie Geralcie. W tym roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów w ostatnim czasie.


Pozostałe artykuły

Postarajmy się nie demonizować gierek konsolowych

Fajnie, że w ogóle dzieci mają dzisiaj tak dużo fajnych form spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo monitorem komputera niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym później trochę się napisze. Na dobry początek napiszmy w ogóle dlaczego nigdy nie należy ciągle wielce stereotypowo podchodzić do gier!

Jest to gra w której użytkownik jest bohaterem ratującym wirtualny świat przed złymi mocami. Ten rodzaj gier został nazwany hack&slash z uwagi na znaczne ilości uśmiercanych przez gracza postaci. Jest to jedna z najbardziej kosztownych gier dostępnych na rynku, ilość sprzedanych egzemplarzy pokazuje jednak, że jest to tytuł posiadający wielką rzeszę oddanych fanów.
2018-07-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.