Rodzaje gier na xbox one

Obecnie sprzedawane konsole do grania to bardzo wydajne maszyny, na jakich gra jest prawdziwą przyjemnością. Będzie to dotyczyć także ostatniego produktu firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, która niedawno pojawiła się w sprzedaży. Konsola ta miała być przełomem, producent planował początkowo zastosować z niej kilka całkowitych nowości, ale na koniec okazało się, że powstała typowa konsola. No może nie do końca zwykła, bo bijąca wydajnością konkurencję, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt służący do gier, jaki można kupić w elektronicznych sklepach.
gra na Xbox One
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Xbox one używa formatu blue-ray, dzięki temu nie ma problemów z większą ilością płyt, kiedy gra będzie pojemniejsza, co stało się dużym problemem starszych wersji konsol. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w pojemny dysk twardy, na jakim bez najmniejszych problemów zmieści się parę gier. Konsola funkcjonuje pod kontrolą oczywiście Windowsa, trochę przypominającego promowany dzisiaj Windows 8, jednak jak okazało się po testach, system nie do końca dopracowano i czasami ciężko się z nim odnaleźć.

granie na Xbox One
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Ale to, co najważniejsze dla wszystkich konsol, to są rzecz jasna tytuły gier na konsolę Xbox One. A w tej dziedzinie najnowsze dziecko microsoftu także powiesiło poprzeczkę wysoko. Tytułów jest całkiem sporo, w tym ostatnie hity sprzedażowe, których trudno szukać u konkurencji. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zręcznościowe xbox one, tutaj w propozycji jest co najmniej parę grywalnych, solidnych tytułów. Oprócz tego na pewno graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, świetna oprawa graficzna może zachwycić chyba każdego wielbiciela motoryzacji, który lubi taką rozrywkę.


Pozostałe artykuły

Co nieco odnośnie konsoli typu Xbox One i gier

Battlefield na Xbox One
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Co kilka lat na rynku pojawiają się coraz to nowe modele konsol, które dają jeszcze większe możliwości dla miłośników gier, którzy będą chcieli na nich pograć. Już obecnie konsole to bardzo wydajny sprzęt, z silnymi procesorami graficznymi i pamięcią w dużej ilości, a każda kolejna wersja jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało hitem, jednak z czasem okazało się, że wiele z zapowiadanych nowości nie znajdzie się w jego obudowie.

Jedną z najbardziej interesujących nowinek, którą przynosi najnowszy model konsoli Misrosoft jest nowy Kinect. Microsoft postawił na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tu świetne gry na konsolę: gry wyścigowe specjalnie na Xbox One). Co prawda bez Kinecta bezproblemowo można pograć w większość gier, ale skoro już się go ma, to warto go używać, a możliwości rzeczywiście ma przeogromne. W porównaniu z pierwszą wersją pozwala na tak dużą grywalność, że po załączeniu jakiejś gry sporo graczy będzie miało duże problemy z odejściem od niej.
2017-09-18 06:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.