Popularne konsole do gier

Dla postaci zaintrygowanych sektorem gier wideo, zakup konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit nowej generacji podpisywana marką prawdziwego tytana specjalności komputerowej - Microsoftu.


Pudełko z padem do xboxa
Przygotowane przez: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Konsola, mimo całkiem silnej konkurencji ze strony Sony i Nintendo, wyprzedaje się niezwykle dobrze. Producenci gier na konsolę bezustannie udowadniają, że Xbox 360 umie faktycznie pozytywnie zdumieć - argumentem jest choćby niedawny mega szlagier Gears of War. Konsola poświęcona jest dla graczy, choć posiada okazałą kolekcję oprogramowań dla dzieci. W zestawieniu z konkurencyjnym PS 3, jest też tania. Większa część graczy postrzega playstation 3 jako najmocniejszą i najdroższą z dostępnych na rynku konsol. Nic zadziwiającego, motorem tytana jest ośmiordzeniowy procesor Cell, który umie udźwignąć faktycznie dużo. Jeżeli dołączymy do niego wyśmienitą grafikę HDMI nośnik Blu-ray, to zdobędziemy rzeczywiście wybuchową kompozycję. Nic dziwnego, że coraz to więcej edytorów oświadcza, że tytuły przekazane pierwotnie jedynie na PS3 ukażą się również na
Czarny zestaw, konsola xbox i pad
Przygotowane przez: Global Panorama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
pozostałych platformach, przede wszystkim na Xboksie 360.

Pewien czas temu pojawiła się onegdaj zapowiedziana premiera konsol nowej generacji. Podsuwa się kwestia czy należałoby nabywać ps3, xbox 360, skoro wyszły ich następcy, odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. Gry na ps3/xbox 360 będą wychodziły jeszcze cały czas przez parę lat. Porzucenie tych systemów było by dla wytwórców wielce nieopłacalne. XBOX 360 wychodził w kilku rodzajach. PS3 wyszło w trzech wariantach-Fat, Slim i Super Slim. Wersje slim i super slim odróżniają się od siebie jedynie wielkością i pojemnością dysku, obie są mało awaryjne.

Obie konsole posiadają gry, które wyszły wyłącznie na daną konsole. Musimy zajrzeć w jedną z wielu list gier elitarnych zamieszczonej w Internecie i wyszukać na jaką konsole gry są fajniejsze, bardziej nas ciekawią. Większa część gier jest multiplatformowa oznacza to, zaprezentowała się na obie konsole. Jak większa część wie, Internet w ps3 jest bezpłatny. W xboksie, aby skorzystać z Internetu jesteśmy zmuszeni kupić kartę z kodem o nazwie xbox live gold.
2020-04-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.