Współcześnie audiobooki stają się bardzo modne - jeśli chcesz spróbować, zakup jednego na spróbowanie

W dzisiejszych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszelkie statystyki są kategorycznie nader alarmujące – niejednokrotnie pokazują, że przeciętny Kowalski czyta mniej niż jedną pozycję w czasie roku. Jeśli już coś czytamy, najczęściej są to czasopisma albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam wiele do myślenia, nie są całkowicie prawdziwe. Dzisiaj nader modne stało się czytanie książek w trochę inne formie niż tradycyjna. Wiele osób współcześnie na przykład korzysta z czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób czytania książek jest znakiem współczesnych czasów.
książka w formie audiobooka
Przygotowane przez: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy Ty również używasz czytnika, niewątpliwie świetnie wiesz, o co chodzi. Dzięki czytnikom możemy czytać książki właściwie wszędzie – nie da się ukryć, że na dodatek jest to wielce łatwe. Czytniki są lekkie i niewielkie, dlatego ich noszenie ze sobą na co dzień nie sprawia praktycznie żadnego problemu. Innym sposobem na czytanie książek jest także przykładowo ich słuchanie. Audiobooki nie są na pewno tak modne jak książki w formie elektronicznej, jednakże kategorycznie mają sporą grupę swoich zwolenników. Dużą zaletą audiobooków jest także to, że coraz więcej książek jest dostępnych właśnie w tej formie.

Pozostałe artykuły

Militaria online – pomysł na upominek dla prawdziwego mężczyzny

world music
Przygotowane przez: Richard, enjoy my life!
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bardzo często zdarza się, że kobiety nie wiedzą co kupić na prezent swojemu partnerowi. I nawet, jeżeli znają się od dłuższego czasu, doskonale wiedzą jaki jest jego gust, wyszukanie prezentu, który sprawi mu radość jest niełatwym zadaniem. Jak sobie z tym poradzić?


Przede wszystkim sprawiaj radość


Z całą pewnością prezent dla partnera winien sprawić radość i powodować miłe skojarzenia.


Jeżeli przykładowo Twoją ulubioną książką jest Wiedźmin - audiobook tej książki kategorycznie będziesz w stanie odszukać niemal w każdym sklepie. Audiobooki to także świetny sposób na czytanie książek przez osoby niewidome – nie wszyscy z nich władają językiem Braille’a, a nawet kiedy go znają, nie zawsze lubią czytać książki w ten właśnie sposób. Dla takich osób słuchanie audiobooków to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na zapoznanie się zarówno z klasyką literatury jak i nowościami wydawniczymi. Wiele księgarni oferuje na swoich stronach internetowych możliwość nabycia audiobooków praktycznie na równi z tradycyjnymi wydaniami książek w formie papierowej.


Kiedy jednak nie możesz kupić wybranej książki na stronie ulubionej księgarni, wtedy możesz zwyczajnie poszukać jej w sieci. Jeżeli przykładowo wrzucisz w wyszukiwarkę internetową frazę Trylogia Husycka, wtedy stanowczo uda Ci się ją znaleźć – oczywiście pod warunkiem, że wybrana książka w ogóle jest dostępna w formie audiobooka na polskim rynku wydawniczym - sprawdź .
2019-02-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.