Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu siedmiodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem zajmował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – bardzo dobry przewodnik.


Wyprawa egzotyczna

Podczas naszej morskiej wyprawy zawiniemy do najwspanialszych portów, m.in. do Barcelony. Sama podróż eleganckim statkiem MSC Fantasia będzie dla Państwa niezwykłym doświadczeniem – wielość atrakcji na statku, imponujące wnętrza i przepyszna kuchnia z pewnością uczynią Państwa wyjazd zapamiętanym do końca życia. Z nami wybierz się na podróżne motywacyjne. MSC Fantasia ze swoim kuzynem MSC Splendida są największymi statkami wycieczkowymi, jakie kiedykolwiek zbudowano dla europejskiego armatora. Oba statki są wytworem włoskiego stylu: doskonale połączono tutaj nowoczesną technologię, klasykę wystroju oraz różnorodne usługi. (Wakacje na Maderze) Pierwszy raz na statku, goście będą chadzać po schodach Swarovski Crystal.
Transparentny sufit pozwala pasażerom doświadczyć magicznych chwil w trakcie obserwacji nocnego nieba. Goście mają dla siebie 27,000 m2
ekskluzywnych atrakcji takich jak np. 4 baseny. Można z pewnością odnaleźć siebie, relaksując się podczas kojącego rejsu. Firmowe wyjazdy integracyjne, inaczej incentive, nie muszą być nudną koniecznością – z nami to niezapomniana przygoda. MSC AUREA spa proponuje bardzo nowoczesne zabiegi jak np. aromaterapie i wiele więcej. MSC Fantasia to pierwszy statek wycieczkowy mający dodatkową przestrzeń dla VIP-ów: uprzywilejowani goście przebywają w MSC Yacht Club z 1 basenem SkyDome.

Indywidualny lokaj zaoferuje pomoc przy check-in'ie, przeniesie bagaż, pomoże go rozpakować, zorganizuje
cygara i napoje!
MSC Fantasia to oryginalny poziom wśród rejsów, gdzie wszystkie
Państwa urlopowe fantazje się spełnią.

Propozycja zakwaterowania
Proponujemy Państwu nocleg w kajutach zewnętrznych oraz w kajutach z balkonem.

Jeśli problematyka, która jest zaprezentowana w tym wpisie jest warta Twojej uwagi, to dodatkowo zobacz link w serwisie.

Wszystkie kajuty są wyposażone we wszelkie udogodnienia: łazienkę z wanną, telefon, sejf, telewizor i mini bar.

Kabina zewnętrzna z balkonem
Kabina o powierzchni 18 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kajuta ma przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do wi-fi (za dodatkową opłatą).

Kajuta zewnętrzna bez balkonu
Kabina o powierzchni 17-20 m². Łóżka mogą być zarówno pojedyncze lub podwójne
(na życzenie). Każda kabina zawiera przestronną szafę, telefon, sejf, telewizor i minibar.
Dostęp do Internetu (za dodatkową opłatą).

Oferta dla VIPów Zachęcamy do skorzystania z oferty MSC Yach Club, dzięki której otrzymają Państwo mnóstwo specjalnych przywilejów. Zostaną Państwo zakwaterowani w specjalnie wydzielonej części statku, w luksusowych apartamentach, wyposażonych w dobrym stylu. Przez całą dobę do Państwa dyspozycji będzie kompletna obsługa przez lokaja oraz dostęp do punktu consierge.

To nie kres interesujących artykułów. Czujesz chęć na kolejne? W takim razie zostawiam tutaj mój odsyłacz do swojej witryny. Przeglądaj bez limitów.

Będą Państwo mogli zasmakować przepyszne przysmaki i posiłki, wina i koktajle w specjalnych miejscach the Top Sail Lounge, the One Pool Bar, L’Etoile.Goście MSC Yacht Club mają również do wyłącznego użytku solarium i bar.Inne propozycje wyjazdów na Wrocławskie biuro podróży


Pozostałe artykuły

Zadbajmy o właściwy nocleg podczas własnego wypoczynku

Podróże
Przygotowane przez: Roman Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pensjonaty posiadają coraz ciekawsze oferty

Planując wypad na wczasy musimy się nie tylko skupić na miejscu, do którego pragniemy się skierować, ale również na noclegu, gdzie będziemy mieli szansę odpoczywać po dniu pełnym zwiedzania. Wielu ludzi zaznacza, że pensjonaty obecnie posiadają niesamowicie interesujące oferty oraz jednocześnie są one tak różne, że każdy znajdzie coś właściwego dla siebie.
2019-04-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.