Pamiętnik modowej blogerki

Pamiętnik modowej blogerki, Joanna Szczepaniak
Przygotowane przez: Joanna Szczepaniak
Na podstawie danych z: musthavefashion.pl
Joanna Szczepaniak, blogerka prowadząca bloga pod adresem jest autorką pierwszej książki, opisującej życie modowych blogerek.

Blogi modowe biją cały czas rekordy popularności, są one nie tylko chętnie czytane i oglądane, ale również uważane za wyznaczniki trendów. Każdy jeden blog to inna historia.

Kliknij ten odnośnik i zgłąb więcej wskazówek tutaj (https://numoco.sklep.pl/k13,spodnice.html) odnoszących się do analizowanej w tym serwisie sprawy. Te rady niewątpliwie również na długi czas pozostaną w Twej głowie.

Życie prywatne blogerek jest w mniejszym lub większym stopniu przemycane na ich blogi. Książką „Pamiętnik modowej blogerki” to powieść na faktach, która opisuje historię dziewczyny zafascynowanej prowadzeniem modowego pamiętnika.

Niestety jej fascynacja zaczęła przeradzać się w coś, co doprowadziło ją do ruiny finansowej i totalnego zniszczenia swojego wyglądu. Blogerka całkowicie zatraciła się w świecie fashion. Praca w agencji mody i studia na wydziale projektowania nie pozwoliły jej nawet na chwilę na to, aby wyjść z tego złowieszczego kręgu. To nie mogło się dobrze skończyć. Właścicielka bloga stała się prawdziwą „fashion victim”, lecz nie w modowym, ale dosłownym znaczeniu tego słowa.

Książkę można kupić na razie w formie e-booka, na stronie Wydawnictwa Nowy Świat:
Na podstawie danych z: musthavefashion.pl
Przygotowane przez: Joanna Szczepaniak
2019-05-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.