Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach

Kocha lubi szanuje czyli jeszcze o uczuciach
Na najbliższym spotkaniu "Czytanek w Alchemii" 9 sierpnia, aktor Bartosz Warzecha przeczyta fragment książki: "" autorstwa Grzegorza Kasdepke.

Książka została wydana przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia". Jest to zbiór opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci ( Zobacz więcej!) i rodziców. Do wygrania cenne książkowe nagrody przygotowane przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia".

W drugiej części spotkania, wyświetlimy bajkę BOLEK I LOLEK NA DZIKIM ZACHODZIE- reż. Stanisław Dulz, POLSKA 1986, 68 min.
Zrealizowana w konwencji westernu opowieść o zmaganiach dzielnych chłopców z groźnym bandytą Pif-Pafem, znanym już z "Wielkiej podróży ..." Perypetie, jakie towarzyszą tym zmaganiom, bywają i zabawne, i niebezpieczne, ale zawsze kończą się sukcesem małych bohaterów. W filmie wykorzystano materiały z serialu "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie". Na najmłodszych widzów oraz ich opiekunów firma Ferrero Polska Sp.zo.o. przygotowała słodkie niespodzianki.

9.08, godz. 11.00, Kino Alchemia, ul.Jezuicka 4, Warszawa
Bilet 10 pln/osoba
Kategoria wiekowa: 5 +

Patron medialny: Fundacja MaMa, portal
Na podstawie danych z: Fundacja „Filmowa Warszawa”
2019-02-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.