Brak pomysłu na upominek?

Zazwyczaj niełatwo jest nabyć odpowiedni upominek – nieważne, czy są to prezenty na urodziny, czy z innej okazji. Naturalnie pierwszą kwestią, jaką trzeba uczynić przed udaniem się na zakupy, jest spytanie, jakie pasje posiada osoba, którą zamierzamy obdarować.
Prostsze zadanie mają najbliżsi, którzy znakomicie znają osobę.
Dla fanów mocnych wrażeń proponujemy kupon na konkretną atrakcję – na przykład skok na bungee albo kurs survivalu. O ile jubilat jest osobą, która lubi bezpieczniejsze sporty, podaruj mu talon do aquaparku. Wielbicielowi Hollywoodu można kupić karnet na dowolne tytuły w świetnym kinie.
Prezentokracja - prezenty na każdą okazję

Osobę, która kocha czytać książki (to rzadkość), łatwo obdarować. Rzecz jasna jedynie w sytuacji, kiedy preferencje czytelnicze są dobrze znane. Wachlarz sprzedawanych tytułów na półkach w naszym kraju jest tak wielki, że z pewnością nie będzie kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego podarku.Jeżeli osobą, którą pragniesz obdarować jest młodzieniec, nie ryzykuj błędu – zagadnij dziecko, jakie są jego hobby. Zwyczajny dorosły nie wie nic o tym, czym teraźniejsze maluchy się fascynują, więc wypytywanie jest niezbędne. Można zgadywać, że na liście prezentów będą gry wideo albo najnowsze gadżety elektroniczne.

Potrzebne ci są jeszcze inne koncepcje na wyjątkowe prezenty? Prosimy bardzo. O ile osoba, która będzie obdarowana, kocha wcinać smakowite potrawy, możesz jej zafundować voucher na daną kwotę do restauracji. Właściwie każda knajpa oferuje bony na sprzedaż. Koniecznie najpierw zbadaj, jakiej kuchni zwolennikiem jest osoba, którą pragniesz obdarować. Jak zauważyłeś, jest dużo ciekawych pomysłów na prezent na urodziny (czytaj to).
Kolejnym konceptem może być wykupienie podobnego talonu w jakimś sklepie – np. w hipermarkecie. Solenizant będzie mógł sobie samodzielnie wybrać upominek za wyznaczoną przez ciebie pulę. To doskonały pomysł, który niweluje niebezpieczeństwo kupna fatalnego upominku.
2020-02-08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.