Co powinni zrobić gracze szukający o wiele tańszych gierek?

Mówienie, że konsole nie są wśród Polaków coraz bardziej popularne nie ma żadnej racji bytu! Przecież wyniki sprzedaży w e-sklepach czy w największych centrach handlowych pokazują, iż chociaż w dalszym ciągu typowe gry komputerowe są bardziej powszechne, to jednakowoż na przykład Playstation zdobywa coraz większą ilość polskiego rynku. To doskonała informacja - jeżeli rynek się zwiększa, tak jakby automatycznie zwiększa się ilość porządnych gier.

PlayStation4
Article wrote: Glen Bowman
Source: http://www.flickr.com
Co do tego ciężko miewać jakiekolwiek wątpliwości - tak głoszą najistotniejsze prawa rządzące w biznesie.

Pozostałe artykuły

Najbardziej korzystny sposób, ażeby zwalczyć nudę – gry. A jak zła pogoda za oknem – odpowiedź jest identyczna!

gra karciana
Przygotowane przez: Sonja Pieper
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co robić, gdy brzydko za oknami, kiedy konieczne jest pozostanie w domu? Jest na pewno bardzo dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie zastanawiając się nad tym, jak o skazaniu czy zsyłce na ciężkie roboty. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia wolnego czasu tak, jakbyśmy z pewnością tego nie zrobili, gdyby słońce świeciło za oknami. No więc, co w taką pogodę można zrobić? Grać!


Poruszmy zatem kilka tematów związanych z grami. Zapewne te zagadnienia są dla znacznej części graczy w zupełności oczywiste, lecz w końcu nie można powiedzieć, że absolutnie wszyscy orientują się chociażby w jaki sposób być na bieżąco z premierami w świecie gierek konsolowych. Także tematem godnym uwagi są alternatywy, dzięki którym nareszcie taniej można zapewnić sobie fajną zabawę.

W jakim miejscu zakupimy względnie tanie gry na ps3? W zasadzie rozchodzi się o to, aby szukać ich w serwisach aukcyjnych. W wielkim błędzie są tacy gracze, którzy tak jakby zdążyli się pogodzić z dosyć wysokimi cenami gier na konsole. Po zrobieniu niewielkiego researchu możemy bez większego kłopotu radzić sobie z zakupem naprawdę niedrogich tytułów. W rachubę wchodzą najzupełniej nowe tytuły, lecz także te używane. W sumie nie ma większego sensu ograniczać się wyłącznie do nowych gierek, obawiać się używanych pozycji. Przecież kiedy gierka jest używana, nie oznacza, że najzupełniej już do niczego się nie nadaje!

A zresztą jeżeli jeden z graczy będzie sprzedawać kiepskie gierki, chociaż z opisu aukcji wynikałoby coś zgoła odmiennego, po niedługim czasie dostałby sporo negatywów. Zatem jak pewnie każdy może zrozumieć z lektury tego tekstu - nigdy gry przygodowe, czy logiczne nie muszą być drogie.

To świetna wiadomość dla milionów graczy z Polski. W końcu w dalszym ciągu polski miłośnik gier nie może przeznaczyć na własne hobby tak wielu pieniędzy co Włosi, Kanadyjczycy, Szwajcarzy, itp.
2014-03-04 16:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.