Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria to państwo, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, ponieważ kraj ten po latach zastoju ekonomicznego znów zaczyna rozwijać turystykę. Do Bułgarii warto pojechać w szczególności w okresie letnim. W tym czasie można liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zapewnić.


wakacje, wczasy
Na podstawie danych z: http://www.eccoholiday.com/
W lecie Morze Czarne jest zdecydowanie cieplejsze od Bałtyku. Takie miasta jak Warna czy też Burgas z pewnością przypadną Polakom do gustu, bowiem znajdują się nieopodal piaszczystych plaż jak również ciekawych atrakcji. Jest to również doskonałe miejsce na nocne imprezy, ponieważ władze typowo wypoczynkowych miejscowości robią niemalże wszystko aby przyjezdni nie mieli czasu na nudę. Puby a także restauracje są tu czynne do świtu. Bułgaria (www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/bulgaria/) z biurem podroży Eccoholiday.

Dobre położenie, to nie wyłączne walory tego kraju położonego na Półwyspie Bałkańskim. Innym argumentem, który przemawia do świadomości Polaków są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na wakacje w Bułgarii przeznaczymy zdecydowanie mniej aniżeli na wyjazd do sąsiedniej Grecji czy też Turcji, w której mogą spotkać nas identyczne temperatury oraz widoki. W ostatniej dobie baza hotelowa w Bułgarii zdecydowanie się poprawiła i bardzo łatwo znaleźć teraz nocleg na europejskim poziomie. Takie atuty Bułgarii mocno podkreślane są przez nasze biura turystyczne, które coraz częściej oferują swoim klientom wyjazd urlopowy właśnie do Bułgarii.
Ceny kształtują się bardzo przystępnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd tuż przed rozpoczęciem urlopu, wycieczka Bułgaria - https://eccoholiday.com/kraj/bulgaria/ - last minute może okazać się wyjątkowo oszczędna. Z cała pewnością za tak niewielkie pieniądze warto się wybrać nad Morze Czarne, ażeby wypocząć i powrócić z piękną i naturalną opalenizną. Ułatwieniem w podróży może być to, że Bułgaria od paru lat znajduje się w Unii. Dlatego też możemy liczyć na szybsze odprawy graniczne.
2021-05-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.