'Tajemnicze przygody Kubusia'

książka
Z okazji premiery książki Macieja Orłosia Tajemnicze przygody Kubusia Wydawnictwo Znak i Empik zapraszają wszystkie dzieci na Warsztaty Wyobraźni.
Maciej Orłoś nauczy dzieci jak przeprowadzić ciekawy wywiad, oczarować publiczność i opowiadać tak by wszyscy słuchali.
Spotkanie w formie zabawy edukacyjnej poprowadzi Jolanta Kogut
Warsztaty odbędą się 11 stycznia 2007 r. o godz.16.30 na drugim piętrze, w salonie Empik, Rynek Główny 5 w Krakowie.
Zapraszamy dzieci od 4 do 8 lat

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu 012 61 99 554
Okazją do spotkania jest premiera książki (purana) Macieja Orłosia "Tajemnicze przygody Kubusia" w księgarniach od 8 stycznia

Kubuś mieszka w Warszawie, tam chodzi do przedszkola, do którego codziennie rano odprowadza go babcia, ma ulubione zabawki, ustalony pogląd na samochody sportowe i uwielbia jabłkowo-miętowe lody.

Każdy dzień wydaje się zaplanowany i przewidywalny. A jednak... W pozornie zwyczajnym świecie Kubuś doświadcza czegoś niespodziewanego i tajemniczego. Świat chłopca zapełnia się ożywionymi zabawkami i zwierzętami mówiącymi ludzkim głosem, a każdy dzień może być początkiem wielkiej przygody. Dużą zasługę w burzeniu rutyny ma babcia Kubusia, która wie, o czym marzy pluszowy tygrysek...

Znany dziennikarz i działacz akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zaproponował małym czytelnikom pięć opowiadań, które powstały z myślą o jego synku. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Tajemnicze przygody Kubusia to książka mądra i pełna ciepła, napisana z ogromną wyobraźnią. Pięknie zilustrowana przez Marię Ekier.

Zapraszamy na spotkanie z Kubusiem i jego magicznym światem.
Na podstawie danych z: Znak sp. z o.o. Społeczny Instytut Wydawniczy
2019-06-15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.