Na jakim sprzęcie dziś jest najlepiej grać w gry?

Rozrywka mobilna wygląda dzisiaj całkowicie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj panują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. Praktycznie większość ludzi nosi przy sobie telefon komórkowy lub dotykowy smartfon, jakich obliczeniowe możliwości znacznie zaczęły przewyższać komputery sprzed dekady. Już nawet tych malutkich urządzeniach zagrać możemy w sporo różnych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, to znaczy tabletów.
logo Xbox
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Tablety posiadają znacznie większe ekrany, więc i wygoda grania jest na nich znacznie lepszy. Całkiem duże monitory mają komputery stacjonarne, jeszcze do niedawna one właśnie królowały na rynku rozrywki elektronicznej. Lecz obecnie ich popularność nieco spadła, także z tego powodu, że spore grono miłośników grania zdecydowało się w pewnej chwili zakupić jedną z konsol, na której gry przygodowe xbox 360 działają tak samo dobrze jak na tradycyjnych komputerach, a same konsole mają pewne zalety, które stały się przyczyną ich popularności. Gracze bardzo je lubią, podobnie jak gry sportowe xbox 360 tak więc coraz większa ich liczba zaczęła rezygnować z tradycyjnego sprzętu komputerowego i zamienia go na wydają konsolę, na której można naprawdę pograć (przykładowo: gry sportowe na konsolę w rodzaju Xbox 360).

Konsole podłączane są do telewizorów, dzięki czemu dużo lepiej pełnią one rolę rozrywki rodzinnej w porównaniu z typowym komputerem. Poza tym do grania nie trzeba używać klawiatury, a odpowiednich kontrolerów, a sterowanie nimi jest dużo wygodniejsze. Znacznie lepiej jest zasiąść ze znajomymi czy rodziną przy dużym kilkudziesięciocalowym telewizorze w salonie, niż gnieść się na kilku krzesłach przed niewielkim monitorem. W ostatnich czasach do samych konsol zakupić można dodatkowe kontrolery ruchowe, dzięki czemu granie przykładowo w gry muzyczne xbox 360 jest prawdziwą przyjemnością.


Pozostałe artykuły

Jakim sposobem poprawić jakość grania na konsoli?

zestaw do grania
Przygotowane przez: ビッグアップジャパン
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy gracz ma świadomość faktu, iż dobry gamepad bardzo zwiększa jakość gier. Jakim sposobem dokonać najlepszego wyboru, gdy segment tych produktów dostarcza nam aż tak rozbudowany wachlarz opcji wyboru? Mamy parę interesujących opcji:

Oprócz tego producenci konsol oferują w zasadzie takie same tytuły gier, co typowe komputery. Duża część firm wypuszcza najnowsze gry platformowe xbox 360 na ten właśnie sprzęt, na sprzęt pozostałych producentów i na komputery PC. Z reguły premiery są w podobnym okresie, więc nie ma kłopotów z tym, że trzeba dłużej poczekać na pojawienie się wymarzonej gry (wypróbuj te: bardzo fajne gry muzyczne na Xbox 360).
2017-08-27 10:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.