Piractwo jest czymś nagannym

GryGier jest tak wiele, że podanie ich wszystkich jest nierealne - zwykła syzyfowa praca, zapewne dosłownie każdy nieco bardziej zapoznany z grami bardzo dobrze wie o czym mowa.


konsola ouiya
Przygotowane przez: Cesar Cardoso
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Nawet ciężko podać najfajniejsze PSP gry akcji - zatem wywodzące się z tylko jednego gatunku. To pokazuje, iż akurat rynek gier na konsole ma się doskonale. Wszystkim liczącym się producentom gier szybko rośnie liczba sprzedaży i profity.

Fajnie, bo przynajmniej poszczególne firmy producenckie mają więcej pieniędzy na produkcję kolejnych gierek. A to także pokazuje, iż w żadnym razie nie można zbytnio piratować, no jakby nie patrzeć tym samym producenci mają mniejszą ilość kasy na tworzenie tych gier, które są jeszcze wspanialsze, aniżeli wcześniejsze tytuły.

Często jest tak, że piracimy, nawet nie widzimy w tym niczego nieodpowiedniego. No cóż, pewnie bardzo nam zależałoby na tym by grać nieustannie w wyśmienite gry na PS4, a więc chociażby z uwagi na swój interes nie zakładajmy, iż bycie piratem nie jest naganne. Wiadoma sprawa: gry są drogie, faktycznie ciężko wziąć na nie kasę.

Jednak to żadna sensowna wymówka! W sumie są skuteczne metody na to by zakupić przystępne cenowo samochodówki bądź bijatyki na psp. Niby o co chodzi? No cóż, należy wbić sobie do mózgownicy, że ogólnie nie w każdym przypadku gierki muszą być nowe. Bo czy takie używane tytuły są całkowicie niegodne zainteresowania? Ogólnie się wydaje, iż najbardziej istotna jest radocha z gry. Nie ma żadnego sensu niejako się snobować: jakby nie patrzeć o wiele bardziej wskazanym wyjściem jest kupno używanych gierek, lecz w nieco większej ilości. Są profity? To chyba jasne!

Jest wiele takich miejsc, w których są sprzedawane praktycznie perfekcyjne pod względem jakości gry dziecięce psp, akcyjniaki, itp. Nie bójmy się o jakieś zarysowania, ponieważ często grywalność jest taka sama jak we właśnie przypadku nówek. Trzeba mieć nadzieję, że nareszcie znacznie obniży się w Polsce piractwo!
2019-06-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.