Grecja - w 2014 roku to do Grecji trzeba pojechać - nasze podpowiedzi

Strasznie sympatycznie jest poznawać inne kraje. Co prawda polskim górom, Bałtykowi, Mazurom albo tak urokliwym miastom jak Kazimierz albo Kraków nic nie brakuje, to jednakowoż czymś typowym jest pragnienie odkrycia chociażby Włoch, Egiptu albo Kanady - niby kto nie chciałby odkrywać nowych kultur?


grecja
Przygotowane przez: DODO DODO
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiadoma kwestia: brak długiego urlopu i mocno ograniczone środki finansowe sprawiają, że nawet jeśli już gdzieś wyjeżdżamy za granicę, to bądź co bądź jest to stosunkowo okrojona wyprawa, niedługa. No cóż, zatem trochę porad odnośnie odkrywania innych krajów z pewnością mocno się przyda. W sumie bardzo często nawet jeżeli naszych rodaków spokojnie stać na odkrywanie zakątków globu, to jednakże i tak jakoś tam coś nas niejako blokuje. W zasadzie odkrywanie piękna naszego świata wyłącznie z początku przygody z podróżowaniem jest mega ciężkie. Bookowanie lotów czy poszukiwanie tanich hotelików w takich krajach jak Laos, Grecja czy Islandia to najmniejszy kłopot. Sprawdź też: Grecja 2014 - co jest modne.

Bądź co bądź skoro jakoś daliśmy radę odłożyć znaczne środki na podróżowanie to ogólnie jesteśmy bardzo kumaci. Pewne kraje są w istocie niebezpieczne, na przykład Boliwia, ale dużo zależy od naszego podejścia. Gdy najpierw odkryjemy Argentynę, a więc bezpieczny kraj, później nadejdzie dobra pora na "zaliczenie" tego państwa, w którym każdego dnia dochodzi do tysięcy przestępstw. No cóż, nie są w błędzie podróżni, którzy uważają, że podróżowanie bardzo uzależnia. A więc wielce możliwe, iż jeżeli teraz poznajemy spokojne destynacje: Grecja, Tajlandia, Tunezja czy Chile, to potem nadejdzie idealny czas na kraje, które sprawią, że nareszcie poczujemy się jak realni globtroterzy.

Choć trzeba uważać, to zapewne jasne, iż jeżeli wyruszamy do Kolumbii albo RPA nie będziemy chodzili ścieżkami, których obawiają się nawet mieszkańcy. Pewnie nikt nie jest samobójcą, któremu całkowicie nie zależy na swoim życiu. Podróżowanie wciąga: jeszcze wczoraj Karkonosze, dzisiaj Wietnam kontakt USA, a potem być może Peru...
2020-02-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.