Co dobrze wiedzieć gdy wybieramy gry na konsolę Xbox 360?

Sporo ludzi wraca do domu po pracy czy szkole i jedną z pierwszych rzeczy do której się bierze jest włączenie komputera lub konsoli. Gry elektroniczne wciągają jak magnes, i dzisiaj są jedną z najpopularniejszych form rozrywki. Jest tak z tego powodu, że bardzo wciągają, część graczy potrafi grać w gry fabularne xbox 360 przez kilka godzin dziennie, czasami wręcz zaniedbując swoje obowiązki w szkole czy pracy. Wśród młodych wielbicieli elektroniki z kolej dużym zainteresowaniem zaczęły się cieszyć przeróżne gry dziecięce xbox 360, kuszące żywymi kolorami i dużą grywalnością. Dzisiaj można grać w różnorodny sposób.

kontroler od Xbox
Article wrote: Leo Hidalgo
Source: http://www.flickr.com
Bardzo chętnie wybierane są przeróżne tablety i komórki, na większości z nich można bez żadnych problemów zagrać w wiele gier. Obecnie sprzedawane sprzęty dorównują poziomem wydajności komputerom sprzed kilkunastu lat, więc i możliwości drzemiące w niewielkich pudełeczkach z ekranem są olbrzymie. Spore rozdzielczości ekranu, duże możliwości graficzne i mocne procesory to coś, co wielu z nas codziennie ma przy sobie w kieszeni i w dowolnej chwili może użyć na przykład do zagrania w grę (na przykład takie: bijatyki w sam raz na konsolę Xbox 360).

kontroler od Xbox One
Article wrote: Mecandes
Source: http://www.flickr.com
Lecz prawdziwe granie zaczyna się, kiedy się podepnie jakąś konsolę do dużego telewizyjnego ekranu. Owszem, zagrać można i na siedmiu calach tabletu, kiedy wraca się autobusem czy czeka na kolejną lekcję w szkole. Ale dopiero duży kilkudziesięciocalowy telewizor z dobrym dźwiękiem może zapewnić prawdziwą przyjemność grania, na takim sprzętach bijatyki na xbox 360 wyglądają naprawdę wyjątkowo, tak że nie będzie się chciało odejść od konsoli. Ogromnym plusem takich konsol jest łatwość i przyjemność samej gry (więcej tutaj: gry idealne dla dzieci na xbox 360).

Plusów dużych ekranów nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, całkowicie odmiennie wyglądać będą gry akcji xbox 360 na większym telewizorze, a inaczej na niewielkich tabletach. Oprócz tego przy konsolach bardzo sprawdzają się wygodne pady, za pomocą jakich gry są sterowane, ale również przeróżne gadżety które pomagają przy niejednej produkcji, jakich przykładem może być kinect. Warto jedynie pamiętać jak się włącza konsolę czy tablet, że gra powinna być dopiero po wszystkich codziennych obowiązkach, a nie w ich miejsce.
2014-07-01 16:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.