Gry, które musisz mieć

dużorewelacyjnych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Zamieszczamy listę najbardziej przyciągających a także cenionych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana frajda na długie letnie wieczory i mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie też łatwiejszy i dużo szybszy.
kontroler do gry
Przygotowane przez: Play Among Friends Paf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Najfajniejsze gry na konsolę playstation 3 to produkcje, w które musicie koniecznie zagrać, jeśli posiadacie playstation 3. Przykładową grą może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To potężny i otwarty świat. Fabuła tej gry rozgrywa się na wyspie, na której zaprojektowane zostało miasto, wieś, rzeki a także piękne jeziora.

Możemy na tym obszarze poruszać się w różny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną interesującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zwariowana gra akcji. W sklepie możemy zakupić najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą najbardziej urozmaiconą ofertą.

zabawa z kinectem
Przygotowane przez: Sergey Galyonkin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nowy Microsoft Kinect 2.0 pod PC może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany również do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego niewątpliwą zaletą będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu polepszy się rozpoznawanie ruchu w małych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zamontowanego sensora zaakceptuje śledzenie też pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. Na samym początku ma zostać skierowane do kreatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie stworzonych więcej użytecznych a oprócz tego zwracających uwagę aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną z pewnością prawidłowe SDK.


Pozostałe artykuły

Świetna propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego

Klepsydra
Przygotowane przez: TNS Sofres
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu warto silnie postarać się, żeby każde momenty czasu wolnego były nadzwyczajne. Należy obecnie poszukiwać kompletnie nowych form rozrywki, które pozwolą zazwyczaj każdemu oderwać się od komputera oraz od nudy. Okazji do tego nie brak.
2019-10-07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.