Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich nie muszą być takie drogie, jak Ci się wydawać

Czas urlopów w rozkwicie. Większość z nas zapewne już wróciła z wakacyjnych wojaży do powszedniej rzeczywistości. I znowu, wypoczęci i pełni cudownych wrażeń, zasiadamy za nasze biurka i bierzemy się do pracy. Ale jest pośród nas grupa osób, którzy pozostawili sobie wakacyjny wyjazd na zakończenie sezonu. Jest to bardzo dobre wyjście z różnych powodów.

Zachód słońca, morze
Przygotowane przez: planetka
Na podstawie danych z: www.sxc.hu
Przede wszystkim, niezwykle oszczędne. wczasy z dietą dr dąbrowskiej po sezonie, na przykład we wrześniu, są już o wiele tańsze. Oprócz tego, nie natkniemy się na takie tłumy plażowiczów. Dużo rodzin musi wyjeżdżać na wczasy w lecie, ze względu na dzieci, które we wrześniu powracają do szkół. Jeżeli jednak nie znajdujemy się w tym gronie i możemy wybrać się na wczasy na początku jesieni, warto wziąć pod rozwagę wakacje na Wyspach Kanaryjskich.

Nie od dziś wiemy, że wczasy na Gan Canaria to gwarancja wspaniałego wypoczynku. To niepowtarzalne miejsce na Ziemi, które ma najlepszy klimat, jak zgodnie uważają touroperatorzy, którzy oferują turnusy właśnie w tym miejscu. Bezkresne plaże i malownicza natura o pochodzeniu wulkanicznym każdego roku kusi rzesze turystów, żądnych odpoczynku, a także wspaniałych atrakcji. Na Gran Canaria wakacje trwają okrągły rok!

Pozostałe artykuły

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.


Warto skorzystać z opcji last minute na Teneryfę i sprawdzić to na swojej skórze. Oprócz malowniczych widoków oraz rewelacyjnych plaż, Wyspy Kanaryjskie to również okazja do szampańskiej zabawy. Mieszkańcy żyją głównie z turystyki, dlatego możemy mieć pewność, że nie będziemy narzekać na nudę. Lanzarote last minute to doskonałe miejsce dla pasjonatów golfa albo nurkowania. Amatorzy tego pierwszego sportu mogą spędzić wspaniale czas, oddając się ulubionej pasji pośród piaskowych wydm nieopodal morza lub w środku jednego z wielu wulkanów.

Tymczasem dla pasjonatów nurkowania oczekują ciekawe okazy flory i fauny morskiej. Fuereteventura last minute to także wspaniałe miejsce na różnego typu wyjazdy integracyjne wycieczki firmowe albo prelekcje. Prowadzenie interesów w takich komfortowych warunkach to czysta przyjemność. Poza tym, nowoczesna baza noclegowa oraz świetna kuchnia przypadną do gustu każdemu.
2020-09-27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.