Interesujące gry na konsolę PlayStation Vita

Niewielka, praktyczna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza ocena niewielkiej przenośnej konsoli, którą jest wypuszczona kilka lat temu PS Vita. Ta konsola wyposażona została w ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a także, co odróżnia ją wśród konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe funkcjonalności jeśli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc możliwości ekranu dotykowego z panelem tylnym otrzymuje się sterowanie niedostępne do tej pory w innych urządzeniach.
kontroler do playstation
Article wrote: Fernando L
Source: http://www.flickr.com
Dopełnieniem sterowania są dwa drążki analogowe i dwa panele z przyciskami, dzięki nim jeżeli ktoś będzie chciał sobie grać w gry fabularne ps vita, to bez problemów da sobie radę z ich bardziej zaawansowaną obsługą. Oprócz bardzo wydajnych komponentów i nieużywanemu dotychczas rozwiązaniu z tylnym ekranem najnowsza konsolka firmy sony może zaoferować ogromne możliwości jeśli chodzi o interaktywne granie, urządzenie jest wyposażone w łączność bezprzewodową, więc można w dowolny sposób łączyć się z innymi graczami nie zwracają uwagi na miejsce, gdzie oni się znajdują.

Pozostałe artykuły

Rodzaje gierek na konsolę Xbox 360

czas na grę
Article wrote: Gastón Gaiduk
Source: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka co chwilę proponuje kolejne możliwości, mające skusić ludzi do spędzania czasu przed ekranem monitora albo telewizora. Większość obecnych komórek ma możliwość grania w dużą liczbę gier, również typowe komputery poza tym, że służą do pracowania, to także chętnie są wykorzystywane do grania. Wielu ludzi nawet w czasie pracy chętnie sobie pogrywa na przykład w proste gry logiczne xbox 360, co rzecz jasna nie zawsze będzie się podobać ich pracodawcom. Komputery są coraz wydajniejsze, a wielbiciele grania czasami potrafią wydać spore sumy na kupno najnowszych graficznych układów, na których wszystkie gry chodzą wydajnie i szybko.


O popularności wszystkich urządzeń do rozrywki będą świadczyć głównie gry (więcej: FPS - gry na PlayStation Vita), które są na nie oferowane. Liczyć się będzie nie tylko cena, choć ta jest rzecz jasna dla wielu najważniejszym czynnikiem, lecz także łatwość i wygoda obsługi, i możliwości wspólnego grania z innymi użytkownikami. A właśnie to wszystko może zaproponować najnowsza konsola Sony, która oferuje gatunki dla wszystkich rodzajów graczy. Wielbiciele strzelania zapewne wybiorą jednej z gier fps ps vita, w tym parę światowych szlagierów znanych na przykład z komputerów stacjonarnych. W chwili relaksu między wykańczaniem kolejnych wrogów warto sięgnąć po gry logiczne ps vita i choć przez parę chwil poćwiczyć swoje zwoje mózgowe.

A jeżeli ktoś będzie lubił słuchać muzyki, to dla takiej osoby sprawdzą się z pewnością gry muzyczne ps vita (przykład: angażujące gry muzyczne na PlayStation Vita), w które można będzie zagrać ze znajomymi lub całkiem przypadkowymi graczami, jacy się połączą z naszym urządzeniem. Gier na tę konsolę jest całkiem sporo, posiadają one przyzwoite ceny, więc należy się spodziewać, że konsola ta przez parę lat jeszcze będzie utrzymywać popularność, nawet w erze wszechobecnych tabletów oraz smartfonów.
2014-06-30 09:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.