Mity na temat gier na konsolę PS4

Dla każdego naturalnie należy się odpowiednia doza szacunku, przecież trzeba traktować innych dokładnie jak siebie samego. Jednakże kiedy wysłuchuje się ludzi, którzy bardzo negatywnie mówią o grach, tak jakby w na co dzień spokojnemu człowiekowi praktycznie odzywają się głęboko ukryte instynkty! Cóż za głupie rozumowanie - w żadnym razie nie można myśleć, że zwykły miłośnik gier robi coś nieodpowiedniego gdy na pewien tam czas odpali gierkę.

przykładowa gra na PlayStation4
Article wrote: blogarazzo
Source: http://www.flickr.com
Bez przesady! Raczej nigdy najnowsze gry akcji na konsolę, i to nawet takie raczej krwawe nie były podstawowym winowajcą wszelkiego rodzaju strzelanin w amerykańskich szkołach, itp. A więc jeśli ktoś twierdzi, iż gry są szkodliwą rozrywką, mocno się pomylił. Jakby nie patrzeć wariaci żyli na tym świecie od zawsze, zatem wcale nie jest akurat tak, że gry wyzwalają u niektórych ludzi dziwne instynkty, pragnienia. Ten mit jest chyba najgłupszy.

Kolejny mit - całkiem często przytaczany. Przez kogo? Głównie przez piękne panie! Zatem kobiety, naturalnie nie wszystkie, uważają, że przykładowo gry fabularne ps4 to strata cennego czasu. No wiadomo: gdy gracz spędza całą dobę na grach to w sumie faktycznie wyrządza swojej osobie, ale również otoczeniu bardzo dużą szkodę. Jednakże nie zapominajmy tego, że bądź co bądź uzależnienia również są tak stare jak ten świat. A więc człowiek, który ma predyspozycje do bycia uzależnionym i tak się od czegoś zdoła uzależnić.

Trzeba również bardzo docenić takich ludzi, którzy walczą z mitami dot. braku atutów intelektualnych - gierek. A w końcu można na spokojnie wymienić wiele gierek, które cechują się bardzo wieloma zaletami, na przykład zmieniają nasze myślenie, ale także zwiększają bardzo znaczące umiejętności lingwistyczne. Można śmiało rzec, że gry fps ps4 są fantastyczne pod wieloma kwestiami!

Pewnie w owym tekście tak czy siak nie zdołano poruszyć wszystkich mitów, a może bardziej ich obalić, lecz w zasadzie takie najistotniejsze - najpowszechniejsze mity zostały mimo wszystko obalone. Zapamiętajmy w takim razie to, że generalnie nie ma nic niewskazanego w grach na konsolę. Jeśli wyłącznie potrafimy do choćby move na PS mieć zdrowy dystans, zdecydowanie nic niedobrego się nie zdarzy!
2014-07-01 09:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.