Z jakich powodów GTA odniosła aż tak ogromny sukces?

Bardzo często rzeczywistość jest taka, że nawet osoby, które w zupełności nie interesują się gierkami komputerowymi - albo konsolowymi, po prostu wprost przepadają za GTA. Cóż, to nie dziwi. Można powiedzieć, że Grand Theft Auto jest najlepszą grą jaka została wydana w ostatnich latach. Naturalnie zapewne wielu graczy całkowicie nie zgodzi się z takową opinią.
GTA 5
Przygotowane przez: Glen Bowman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednakże to zapewne oczywiste, że dosłownie wszyscy mamy nieco inne upodobania. No cóż, z jakiej przyczyny zatem, gdy została wydana na rynku gta 5 (nowości ze świata gta 5 w serwisie niezmiernie wielu graczy niemal nie było w stanie gadać na inny temat? Można w sumie powiedzieć, że akurat twórcy GTA w odpowiedni sposób potrafią połączyć fantastyczną fabułę z relatywną prostotą. A więc nawet dzieciaki bez najmniejszego problemu radzą sobie z obsługiwaniem tej niezwykłej gierki. Trzeba także napisać, że generalnie możliwość bycia silnym gangsterem, który jeździ po amerykańskich miastach jest niemal na wagę złota.

Pozostałe artykuły

Konsole video - przedni patent na zabicie nudy

pro evolution soccer z kotem
Przygotowane przez: Sarah Joy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nierzadko skarżymy się na nieustanną nudę. Pewnie poczucie nudy, raz na jakiś czas, nie jest takie beznadziejnie. W końcu można śmiało powiedzieć, że pewna nuda jest OK. Naturalnie takie uczucie są w stanie szczególnie mocno docenić ludzie, którzy ciężko pracują, a więc zasadniczo raczej narzekają na brak wolnego czasu. Jednak naturalnie za długie poczucie nudy w żadnym wypadku nie jest czymś świetnym. Zatem zastanówmy się co możemy robić, aby najzwyczajniej w świecie w żadnym przypadku nie skarżyć się na denerwującą nudę.


W bardzo dużym błędzie są tacy gracze, którzy myślą, że GTA charakteryzuje ogromny schematyzm. Oczywiście może nawet na pierwszy rzut oka w istocie możemy sobie pomyśleć, iż GTA jest w sumie wielkim schematem. Jednak mnogość najróżniejszych misji powoduje, że bez cienia wątpliwości nie należy w taki sposób myśleć. Trzeba mieć nadzieję, iż za jakiś czas ponownie twórcy GTA dadzą swoim fanom następną część gierki... Pewnie nieco sobie poczekamy, lecz z pewnością kolejna część będzie jeszcze lepsza, aniżeli poprzedniczki. No co, powinniśmy we wszystkich przypadkach rozumować w optymistyczny sposób.

scena z gta v
Przygotowane przez: Videogame Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Trzeba również napisać, że ogólnie Playstation to najświetniejsze rozwiązanie dla takich osób, które chcą grywać w GTA! Fakty są takie, iż choćby playstation network to fantastyczna funkcja, dzięki to której nareszcie mamy możliwość grywać z innymi (więcej info o playstation network znajdziesz tu). Naturalnie Playstation to często całkiem spory wydatek finansowy - zatem nie powinno dziwić, że w Polsce jest sprzedawanych dużo mniej sprzętów oraz gier, aniżeli w Kanadzie bądź Wielkiej Brytanii. Porada dla tych osób, które mimo problemów z kasą nie chciałyby zrezygnować z Playstation? Jak najbardziej warto porozglądać się po aukcjach internetowych.
2018-07-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.