Najgorętsze premiery tego roku już są blisko

Wielu dorosłych posiada nieprawdziwe wyobrażenia na temat branży komputerowej. Gry pecetowe kojarzą im się z brutalnością oraz pornografią. Winić tutaj należy dyletanckie media, które uwielbiają gonić za zwykłą sensacją i rozmaite kwestie analizować niebywale powierzchownie.

battlefield
Trzeba to stwierdzić wprost – gry pecetowe nie powodują, że ludzie kupują broń i zaczynają zabijać. Jest całkowicie na odwrót. Regularnie granie na pececie umie z sukcesem odprężyć nawet nerwowego osobnika.

Najbardziej błędne w mówieniu o branży gier jest uogólnianie. Bardzo często jedna pozycja z znacznym poziomem przemocy i seksu może spowodować, że wszelkie inne gry postrzegane są jako największe zło tego świata. Należy jednak mieć na uwadze, że każdego roku do sklepów trafiają tysiące pozycji na komputery osobiste i konsole. Da się wyodrębnić co najmniej 10 zupełnie różnych typów produkcji. Są więc popularne strzelanki, które rzeczywiście miewają w sobie sporą dozę agresji. Jednak to jedynie pewien odsetek wszystkich wydawanych produkcji. Są w końcu gry strategiczne, w których zadanie gracza jest budowanie cywilizacji od początku historii. Są również gry Role Playing Games, oferujące często dojrzalszą warstwę fabularną od wielu książek.

Pozostałe artykuły

Opinie grających w temacie gier przeznaczonych na Playstation

opakowanie ps4
Article wrote: Airwolfhound
Source: http://www.flickr.com
Świetna jakość gier, jaką gwarantuje dziś producent wszystkim zainteresowanym nowościami klientom, przypadła do gustu już wielu osobom. Rewelacyjnie zapowiadające się nowe gry na ps3 to szereg unowocześnień na tę japońskiego pochodzenia konsolę do gier wideo. PlayStation to konsola wykonana przez firmę Sony w połowie lat 90. Już wówczas cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, głównie w USA.


Na koniec warto powiedzieć jeszcze kilka słów o przyszłych premierach w świecie gier. Wielu graczy z całego świata bez wątpienia czeka na wejście do sklepów następnej części słynnej serii Assassins Creed na PC. Ta część będzie posiadała numerek 4. Jej rozgrywka będzie osadzona w morskich klimatach. Inną spektakularną premierą w branży komputerowej będzie Battlefield 4 na komputery PC. 3 część tej serii bez przerwy szczyci się wielką popularnością wśród zwolenników zabawy przez internet. Wszystkie dane, jakie udostępnili twórcy do tej pory, pokazują, że Battlefield 4 na PC będzie odznaczał się rewelacyjną oprawą graficzną i wspaniałą grywalnością.
2013-09-25 14:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.