Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, iż kiedy komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, że trudno nam się bez nich obejść, to gry planszowe przeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły tylko oraz wyłącznie gry komputerowe. Prawda jednak jest taka, iż wciąż gry planszowe posiadają ogromne tłumy miłośników, szczególnie, iż zezwalają grać większej ilości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma szanse w nie zagrać cała familia, przez co bardziej się ona ze sobą scala.


Możemy obracać pieniędzmi

Jeśli pragniemy nauczyć nasze dzieci dysponowania kapitałem, brania ryzyka inwestycyjnego, przewidywania co i ile mamy szanse stracić w razie choroby, to bez wątpienia świetnie nam w tym wszystkim pomoże gra Alexander Biznes po polsku Alexander Biznes Po Polsku. Opiera się ona na świecie finansów, ale równocześnie jest tak skonstruowana, że podobnie jak w prawdziwym świecie, tak oraz tu los graczy w dużej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś choruje, ulegnie wypadkowi, czy być może będzie się radował znacznym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes - kliknij tutaj link),jest bardzo zbliżona do gry Monopoly, ponieważ odsprzedajemy i kupujemy nieruchomości, a należy to zrobić w tak przemyślany sposób, aby przy promocji mieć okazję jak najwięcej na tym wszystkim zarobić.


Gry planszowe również mają dodatki

monopoly gra
Article wrote: William Warby
Source: http://www.flickr.com
Zdawałoby się, że gra planszowa jest stała i niczego kolejnego nie można tam wprowadzić. Prawda mimo wszystko jest taka, że posiadają one też własne dodatki, które w każdej chwili możemy nabyć, a gra Carcassonne edycja zimowa, udowadniam nam, że pojawiają się nawet okolicznościowe dodatki. Co fantastyczne, to wyżej wspomniana gra nie ma stałej planszy, jedynie jest ona budowana za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej może do niej siąść cała familia oraz równocześnie niesamowicie się bawić, w czasie takiego spędzania wolnego czasu.


Dajmy im się zaskoczyć

Jeśli jesteśmy z tych, którzy uważają, iż gry planszowe są nieciekawe oraz nie należy sobie nimi zaprzątać głowy, to a pewno musimy zaoferować szansę takim grom i sprawdzić, jak mocno odróżniają się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilka lat temu. A kto wie, być może tak nam wpadną one do gustu, iż na bardzo długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?
2014-04-29 15:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.