Zostań Królową- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!!!

camilla


"Pójdę o zakład, że Camilla również się z tego śmiała" – powiedział Jeremy Paxman (dziennikarz pracujący dla BBC od ponad 30 lat).

Śmiał się Paxman, być może śmiała Camilla Parker Bowles i jest spore prawdopodobieństwo, że i wy dołączycie do grona tych rozbawionych. Zakończyliśmy konkurs.

Kto znalazł się w gronie szczęśliwców i w najbliższym czasie Poczta Polska dostarczy do niego powieść Sue Townsend "Królowa Camilla"? Sprawdźcie.

Książki powędrują do:
Marii Banach
Bartosza Krzyżelewskiego
Anny Przewodowskiej

W imieniu redakcji i wydawnictwa W.A.B. gratuluję.

KaHa

TREŚĆ KONKURSU

Wszystkich Elifowiczów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest nadzwyczaj zabawna książka Sue Townsend "Królowa Camilla".

Żeby stać się właścicielem najbardziej komicznej książki tego roku (słowa Jeremy'ego Paxmana, BBC), nad którą Przystań Literacka objęła patronat medialny, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Jaki utwór Camilla śpiewa w Centrum Wielobranżowym na wieczorach karaoke?
Odpowiedzi zatytułowane "KONKURS-ELIF" należy wysyłać na adres skrzynki redakcyjnej: wysłanej wiadomości prosimy o zamieszczenie odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, podanie swojego imienia i nazwiska oraz adresu, pod który, w razie wygrania, książka zostanie wysłana.

Na odpowiedzi czekamy do 17 marca.
Przypominamy, że wysłanie wiadomości jest jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych przez Serwis zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997

Chcielibyśmy Cię zachęcić do identycznie ciekawych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij odsyłacz (https://www.film-fiction.com/) i oglądaj to, na co masz ochotę.

ok

Jeżeli myślisz, że niniejszy tekst jest godny zainteresowania, to bez zwłoki kliknij ten link i przeczytaj udostępniony tutaj (http://www.studioprinter.pl/gabloty-aluminiowe/) materiał - on także Cię zaabsorbuje.

(Dz. U. Nr 133, pozycja 883).
Na podstawie danych z: http://przystan-literacka.pl
2021-05-07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.