Ekskluzywny ślub za granicą

W dzisiejszych czasach co raz częściej spotykamy się z organizacją ślubu z rozmachem i przepychem. Bierze się to zapewne nie tylko z tego, że ludzie mają więcej pieniędzy, ale również z przysłowiowego “zastaw się a postaw się”. Czasami pary młode odważają się zaciągnąć ogromny kredyt, aby tylko nie wyjść na centusia.
Co uczynić, żeby nasz ślub był naprawdę na wielką skalę? Moża zrealizować wszystko za granicą, w jakimś miejscu wyjątkowym. W naszej kulturze istnieje wiele miejsc, które kojarzą się romantycznymi przeżyciami. Ślub za granicą będzie nas kosztował oczywiście dużo więcej pieniędzy, ale warto zaszaleć, jeśli stać nas na to. Możemy na przykład zorganizować ślub w Wenecji. Takie miejsce jest na pewno bardzo wyjątkowe i przepiękne . Kolejnym miejscem jest Paryż. Nie zabraknie tutaj wyąjtkowo romantycznych miejsc. Wyjątkowość takich miejsc zbudowany jest w głównej mierze historią i lteraturą. Do dziś ślyszy się zapierające dech w piersi opowieści miłosne, czasami są to motywy, które graniczą z kiczem, ale mit tego miasta jest na pewno mitem znanym na całym świecie. Niekiedy można zastanowić się nad kulturą bliższą Polsce. Mamy bardzo dużo wspaniałych miejsc, które związane są z kulturą słowiańską.


Pozostałe artykuły

Fotografia jako hobby – co z pewnością trzeba pamiętać

aparat
Przygotowane przez: Upupa4me
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Fotografie to w dzisiejszych czasach nie tylko utrwalenie widzianego obrazu. Przez fotograficzne kadry można wyrazić swą osobowość tak, jak w innych dziedzinach sztuki – zrobić na przykład intrygujący portret, przepiękny krajobraz, ciekawą aranżację bądź scenerie miejskie. Nie bez przyczyny szczególnie popularna jest fotografia reportażowa.

Panna Młoda, zimowa kreacja
Przygotowane przez: Weselni Paparazzi
Na podstawie danych z: abcslubu.pl
Dobrym pomysłem może być zrobienie naszego wymarzonego wesela np. na Krymie lub nawet bliżej - w Czeskich Tatrach. Chociaż tego typu rozwiązania będą na pewno bardzo kosztowne, ponieważ koniecznie musimy jeszcze dodać do tego wszystkiego koszty dojazdu, to niekiedy warto zrobić taką imprezę po prostu dla małej liczby gości, jedynie dla najbliższych. Wówczas koszty będą dużo mniejsze, a będziemy mogli spełnić swoje marzenia. Oczywiście na takie rozwiązanie mogą sobie pozwolić glównie ludzie zamożni. Jeżeli jednak zorganizujemy wesele tak, żeby zminimalizować ilość zaproszonych osób, może się okazać, że stanie się to w zasięgu naszych możliwości (o organizaji wesel). Najważniejsze przecież jest to, żebyśmy to my mieli naprawdę najwspanialszy dzień w swoim życiu.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.