Pograć na urlopie
konsola X-box 360
Przygotowane przez: redcoon.pl

Krótka historia konsol

Uniwersum gier, nazwijmy je, komputerowymi, jest olbrzymią gałęzią show biznesu, która ma swoich słynnych producentów, najlepsze tytuły, własne festiwale nowości, prestiżowe nagrody... Jest to obecnie tak ogromna branża, jak cały świat filmów z jego studiami hollywoodzkimi i najsłynniejszymi reżyserami.
Nowa linia serialowych akcesoriów od Gear4
Przygotowane przez: Gear4
Na podstawie danych z: Gear4

Nowa linia serialowych akcesoriów od Gear4

Po latach udanej współpracy z firmami takimi, jak Apple, Rovio czy Atari, marka Gear4 rozpoczyna nowy rozdział w swojej historii – a wszystko to za sprawą partnerstwa z jedną z najpopularniejszych stacji telewizyjnych na świecie, HBO.
Przygotowane przez: iStock.com

Funkcje i wykorzystanie software, a zarządzanie dokumentami

Poprawia tempo pracy i wspomaga współpracę – elektroniczny obieg dokumentów
Angry Birds, głośniki
Przygotowane przez: Gear4
Na podstawie danych z: Gear4

Kolorowe głośniczki Angry Birds

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która zadebiutowała 3 lata temu na AppStore, po czym szybko trafiła również na inne platformy i do Internetu.
Projektor Epson 3D TW550 dla graczy
Przygotowane przez: Epson
Na podstawie danych z: Epson

Domowy projektor Epson 3D dla graczy

Epson TW550 to lekki projektor 3LCD HD-Ready z funkcją 3d zapewniający optymalne połączenie jakości i ceny. W Polsce pojawi się w grudniu br. Cena nie jest jeszcze znana.
dzieci
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Gry online dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich zdolności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. Ponadto zwiększa swoją pewność siebie.
xbox i playstation na targach
Przygotowane przez: Gage Skidmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Genialne produkcje na PS3!

Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.

Konsola Playstation 3 i jej atuty

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą mamonę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.