Pograć na urlopie
podczas grania
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com

Gry to ciekawy pomysł na nudę

Wiele osób kocha gry - konsolowe albo komputerowe. Jednak znajdą się również osoby, które sądzą, że no co jak co, lecz nigdy czymś wskazanym nie jest to, aby w ogóle myśleć sobie o gierkach.
kontroler do Xbox One
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com

Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj sprzedawane konsole do grania to potężne urządzenia, na których granie jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także najnowszego produktu firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, która niedawno pojawiła się w sprzedaży. Konsola ta miała stać się przebojem, producent chciał na początku wykorzystać z niej kilka zupełnych nowości, lecz na koniec się okazało, że powstała typowa konsola. No nie do końca może zwykła, bo przeganiająca wydajnością swoich konkurentów, na dzień dzisiejszy jest to najlepszy sprzęt do grania, jaki zakupić można w sklepach.
Battlefield na Xbox One
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com

Co nieco odnośnie konsoli typu Xbox One i gier

Co kilka lat na rynku pojawiają się coraz to nowe modele konsol, które dają jeszcze większe możliwości dla miłośników gier, którzy będą chcieli na nich pograć. Już obecnie konsole to bardzo wydajny sprzęt, z silnymi procesorami graficznymi i pamięcią w dużej ilości, a każda kolejna wersja jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało hitem, jednak z czasem okazało się, że wiele z zapowiadanych nowości nie znajdzie się w jego obudowie.
kontroler do gier
Article wrote: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com

Czego mogą nauczyć gry?

Jeżeli brak na globie kraju, gdzie granie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, form spędzania czasu, nie może za bardzo zdziwić, że człowiek, który pomniejsza atuty gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!
plac zabaw
Przygotowane przez: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak powinny być wyposażone place zabaw, aby faktycznie stać się interesującym miejscem dla wszystkich dzieci?

W większych miastach, gdzie rodziny przeważnie żyją w blokach lub kamienicach, nie ma ogrodów, w których maluchy mogłyby spędzać wolny czas, a ruch jest dla nich bardzo istotny, podobnie jak zabawa z rówieśnikami. Właśnie z tego względu, priorytetowe znaczenie mają bezpieczne i atrakcyjnie wyposażone place zabaw dla dzieci, na jakie rodzice przychodzą z własnymi pociechami.
Opakowanie xbox
Article wrote: BagoGames
Source: http://www.flickr.com

Popularne konsole do gier

Dla jednostek zaciekawionych rynkiem gier wideo, nabycie konsoli jest wyzwaniem. Xbox 360 to pulpit innowacyjnej generacji podpisana logiem żywego tytana branży komputerowej - Microsoftu.
Lego Super Heroes
Przygotowane przez: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ranking najciekawszych gier na PC w tym roku

Kocki lego od wielu lat są jedną z najbardziej popularnych zabawek w wielu krajach. Dzieci wprost uwiebiają zabawę nimi, a w ostatnim czasie bardzo często są kupowane serie które nawiązują do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W zasadzie w każdym ze sklepów zabawkowych na półkach można znaleźć przynajmniej kilka pudełek z klockami, a w dużych miejscowościach są sklepy jakie tylko i wyłącznie oferują ten rodzaj klocków. Ciężko się więc dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, którego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na filmowym scenariuszu.
Karty do gry
Article wrote: William Warby
Source: http://www.flickr.com

Gry odpowiednie dla dwóch osób

Troska o dobrą kondycję związku jest dla obojga partnerów naprawdę dużym wyzwaniem. Zachowanie poprawnych interakcji wymaga wspólnego spędzania czasu. Co jednak zrobić, gdy najważniejszych hobby jednej osoby są wszelkiego rodzaju gry? Recepta jest prosta – pomyśleć o graniu we dwoje, co może okazać się dość interesującym sposobem na wieczory we dwoje. Dziś proponowany jest bogaty asortyment gier, w związku z tym niezależnie od własnych indywidualnych oczekiwań, na pewno każda osoba będzie potrafiła odnaleźć coś faktycznie zadowalającego dla siebie.

Postarajmy się nie demonizować gierek konsolowych

Fajnie, że w ogóle dzieci mają dzisiaj tak dużo fajnych form spędzania wolnego czasu. Choć gry ps2, ogólnie spędzanie wolnych chwil przed konsolą albo monitorem komputera niesie za sobą trochę zagrożeń, ale o tym później trochę się napisze. Na dobry początek napiszmy w ogóle dlaczego nigdy nie należy ciągle wielce stereotypowo podchodzić do gier!
Gry komputerowe
Przygotowane przez: dfactory
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry, które musisz mieć

dużowyśmienitych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Prezentujemy wykaz najbardziej interesujących a także znamienitych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie popołudnia i zimowe mroźne noce. Wybór z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i szybszy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.