PC
kontroler do gier
Article wrote: Play Among Friends Paf
Source: http://www.flickr.com

Czego mogą nauczyć gry?

Jeżeli brak na globie kraju, gdzie granie w przeróżne gierki nie byłoby jedną z najpopularniejszych rozrywek, form spędzania czasu, nie może za bardzo zdziwić, że człowiek, który pomniejsza atuty gier jakby nie patrzeć naraża się na dużą krytykę!
Lego Super Heroes
Przygotowane przez: Redazione Fuorigio.co
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ranking najciekawszych gier na PC w tym roku

Kocki lego od wielu lat są jedną z najbardziej popularnych zabawek w wielu krajach. Dzieci wprost uwiebiają zabawę nimi, a w ostatnim czasie bardzo często są kupowane serie które nawiązują do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W zasadzie w każdym ze sklepów zabawkowych na półkach można znaleźć przynajmniej kilka pudełek z klockami, a w dużych miejscowościach są sklepy jakie tylko i wyłącznie oferują ten rodzaj klocków. Ciężko się więc dziwić, że jakiś czas temu został wypuszczony film, którego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, oparta dokładnie na filmowym scenariuszu.
gra na playstation
Article wrote: Bartosz Maciejewski
Source: http://www.flickr.com

Interesujące gry na konsolę PlayStation Vita

Niewielka, wygodna i bardzo wygodna - to chyba najlepsza charakterystyka poręcznej przenośnej konsolki, którą jest zaprojektowana w 2011 roku PS Vita. Konsola wyposażona została w ekran dotykowy o przekątnej 5 cali, a także, co wyróżnia ją w gronie konkurentów, tylny panel z dotykowymi czujnikami, który daje całkowicie nowe możliwości jeżeli chodzi o sterowanie w grach. Łącząc funkcjonalności ekranu z przodu z tylnym panelem otrzymuje się zakres sterowania niedostępny do tej pory w innych urządzeniach.
opakowanie ps vita
Article wrote: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com

Na jakie rzeczy trzeba uważać w kwestii gierek?

Pamiętajmy, że dosyć częste przenosiny w świat gier to zasadniczo nic złego. Jeśli jesteśmy mądrzy, wiemy, iż od dosłownie wszystkiego da się jakoś uzależnić, a więc zachowamy mimo wszystko umiar, nie będziemy mieć z niczym problemów. Jednakże jeśli mamy słabą psychikę, nierzadko mamy wielkie problemy z zachowaniem umiaru, zapewne dołączymy do grona tych osób, którym faktycznie gry zaszkodziły. Prawda jest taka, że typowy gracz potrafi wyciągać wiele frajdy z grania, co najważniejsze, poznał granicę, a więc gry psp i tak nie stanowią dla niego jakiejś przeszkody, która później wygeneruje znaczne kłopoty, przykładowo unikanie chodzenia do pracy - a są takowe przypadki, zatem trzeba się wystrzegać swoistego uzależnienia się.
xbox i playstation na targach
Przygotowane przez: Gage Skidmore
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Genialne produkcje na PS3!

Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed Bożym Narodzeniem, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta świeczki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.