Kraków
kraków
Przygotowane przez: YougoPL
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakupy w Krakowie – gdzie się udać?

Do Krakowa przeważnie przybywamy w charakterze turysty, lecz coraz więcej osób wybiera się do tego wyjątkowo klimatycznego miasta także po to, aby pochodzić po sklepach. A oferta handlowa Krakowa jest niezwykle zróżnicowana i powoduje, że można tu nabyć wszystko, od ubrań z second handu, po kosztowne propozycje znanych na całym świecie stylistów mody.
Kraków
Przygotowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Powinniśmy poznawać nowe miasta, zwiedzać je w ten sposób, by poznać zupełnie. Potrzeba do tego właściwej inicjatywy

Tak dużo jest do zwiedzenia, cały świat stoi otworem. Kto tylko może i ma odpowiednie środki może zwiedzić prawie wszystkie zakątki świata. Dla innych, którzy mają mniej wygórowane ambicje pozostaje jakaś cząstka tego – jesteśmy w stanie powiedzieć – ogromnego tortu. Nie musimy zjadać go całego, gdyż być może jest za duży lub za drogi, możemy jednakże w czasie swojego życia zorganizować się tak, żeby ujrzeć coś więcej. Najkorzystniej zacząć od swojego podwórka.
Galeria handlowa
Przygotowane przez: Joshua Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakie miejsca warto iść na zakupy w Krakowie?

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski, do którego ciągle przybywa ludność z całego kraju, spragniona kolejnych możliwości edukacyjnych, zawodowych czy towarzyskich. Nie można się z tego powodu dziwić, że w mieście powstaje rzeczywiście spora ilość wszelkiego rodzaju sklepów, jakie chcą skorzystać z faktu, że w Krakowie mieszka tak duża liczba Polaków.
Samochód terenowy marki Ford
Przygotowane przez: Kyle Harris
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kraków, idealne miejsce na spędzenie weekendu.

Kraków uchodzi za najznakomitsze z miast w kraju. Jego nieprzebrane zabytki i niepowtarzalna historia powodują, że miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża do niego 7 do 8 mln turystów. Liczba jest okazała, a miliony ludzi nie powinna być w błędzie. A zatem co powinniśmy obejrzeć?
Karpacz, kościółek drewniany
Przygotowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Długi weekend w popularnych polskich miastach

W Polsce jest dużo miejscowości, uznawanych za niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Popularność ta wynika z rozmaitych warunków. Są to na przykład różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga gości. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takim przypadku goście odwiedzający dane miasto wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
Kraków

Właściwe warunki a zwiedzanie Krakowa

Znaczna oferta, swoim zasięgiem obejmująca znakomite i szczególnie komfortowe apartamenty w Krakowie odpowiada osobom zainteresowanym. Warto wciąż odświeżać aktualne oferty, aby nieustannie być dobrze poinformowanym o innowacjach. Testując rekomendowane opcje mamy opcję zetknięcia się ze szczególnymi warunkami. Dawna stolica Polski ma to do siebie, że nierzadko przyciąga swym urokiem też gości spoza granic Polski. Europejczycy z chęcią zapoznają się z historią naszego kraju oraz miasta Krakowa.
ulica
Przygotowane przez: Radisson Blu
Na podstawie danych z: Radisson Blu

Krakowskie lato na dwóch kółkach z Radisson Blu

Kraków jest miastem, które przyciąga turystów ze względu na niesamowite zabytki oraz piękne i ciekawe okolice. Można je zwiedzać na wiele sposobów, jednak najbardziej niezawodnym są... rowery. Dlatego w tym sezonie Radisson Blu Kraków bezpłatnie udostępnia je swoim gościom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.