Kraków
kraków
Przygotowane przez: YougoPL
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakupy w Krakowie – gdzie się udać?

Do Krakowa przeważnie przybywamy w charakterze turysty, lecz coraz więcej osób wybiera się do tego wyjątkowo klimatycznego miasta także po to, aby pochodzić po sklepach. A oferta handlowa Krakowa jest niezwykle zróżnicowana i powoduje, że można tu nabyć wszystko, od ubrań z second handu, po kosztowne propozycje znanych na całym świecie stylistów mody.
Kraków
Przygotowane przez: Jonas Van den Eynde
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Powinniśmy poznawać nowe miasta, zwiedzać je w ten sposób, by poznać zupełnie. Potrzeba do tego właściwej inicjatywy

Tak dużo jest do zwiedzenia, cały świat stoi otworem. Kto tylko może i ma odpowiednie środki może zwiedzić prawie wszystkie zakątki świata. Dla innych, którzy mają mniej wygórowane ambicje pozostaje jakaś cząstka tego – jesteśmy w stanie powiedzieć – ogromnego tortu. Nie musimy zjadać go całego, gdyż być może jest za duży lub za drogi, możemy jednakże w czasie swojego życia zorganizować się tak, żeby ujrzeć coś więcej. Najkorzystniej zacząć od swojego podwórka.
Galeria handlowa
Przygotowane przez: Joshua Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakie miejsca warto iść na zakupy w Krakowie?

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast Polski, do którego ciągle przybywa ludność z całego kraju, spragniona kolejnych możliwości edukacyjnych, zawodowych czy towarzyskich. Nie można się z tego powodu dziwić, że w mieście powstaje rzeczywiście spora ilość wszelkiego rodzaju sklepów, jakie chcą skorzystać z faktu, że w Krakowie mieszka tak duża liczba Polaków.
Samochód terenowy marki Ford
Przygotowane przez: Kyle Harris
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kraków, idealne miejsce na spędzenie weekendu.

Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast w kraju. Jego liczne zabytki i barwna historia powodują, że miasto jest szczególnie atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, co roku przyjeżdża go odwiedzić 7 do 8 mln turystów. Suma jest okazała, a olbrzymia ilość turystów nie powinna być w błędzie. A zatem co warto zobaczyć?
Karpacz, kościółek drewniany
Przygotowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Długi weekend w popularnych polskich miastach

W Polsce jest dużo miejscowości, uznawanych za niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Popularność ta wynika z rozmaitych warunków. Są to na przykład różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga gości. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takim przypadku goście odwiedzający dane miasto wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
Kraków

Właściwe warunki a zwiedzanie Krakowa

Spora oferta, swoim zasięgiem obejmująca znakomite oraz najbardziej komfortowe apartamenty w Krakowie odpowiada osobom zainteresowanym. Warto wciąż odświeżać aktualne oferty, aby stale być dobrze poinformowanym o innowacjach. Testując rekomendowane opcje mamy możliwość zetknięcia się ze szczególnymi warunkami. Była stolica kraju ma to do siebie, że często przyciąga swoim urokiem też gości spoza granic naszego kraju. Europejczycy chętnie zapoznają się z historią Polski oraz miasta Krakowa.
ulica
Przygotowane przez: Radisson Blu
Na podstawie danych z: Radisson Blu

Krakowskie lato na dwóch kółkach z Radisson Blu

Kraków jest miastem, które przyciąga turystów ze względu na niesamowite zabytki oraz piękne i ciekawe okolice. Można je zwiedzać na wiele sposobów, jednak najbardziej niezawodnym są... rowery. Dlatego w tym sezonie Radisson Blu Kraków bezpłatnie udostępnia je swoim gościom.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.