Rodzice
podróż pociągiem
Przygotowane przez: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie obowiązki będziesz mieć jako rodzic dziecka przedszkolu i w szkole?

Dzień, kiedy nasze dziecko idzie po raz pierwszy do przedszkola czy szkoły z pewnością zapisuje się w pamięci praktycznie każdego rodzica jako dzień wyjątkowy. Wtedy właściwie pierwszy raz zdajemy sobie sprawę z tego, iż nasze dziecko się od nas pomału uniezależnia i staje się coraz bardziej samodzielne.
obóz harcerski
Przygotowane przez: Leslie Science & Nature Center
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak harcerz powinien przygotować się do obozu?

Każdy z nas doskonale wie, że posiadanie przez nas pasji jest znaczącym szczegółem naszego życia. Jest to detal, jaki pozwala się nam rozwijać oraz kategorycznie rozszerzać nasze horyzonty. Można bez skrępowania zaryzykować stwierdzeniem, że człowiek bez własnej pasji przegapia mnóstwo drogich rzeczy we własnym życiu.
góry
Na podstawie danych z: www.morguefile.com

Jak wyjeżdżać z dziećmi

Podczas urlopu pewnym problemem bywają nieraz dzieci. Szczególnie w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, aby te brać do muzeów czy także na zwiedzanie wielorakich obiektów. Warto więc zwykle tak zaplanować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie nudzili, co mimo to często nie może być sprawą prostą, a wręcz na odwrót, jest to jedna z kwestii, która prawie w każdej sytuacji wywołuje problemy. Odpowiedzią na nie mogą być jednak chodliwe jak również naprawdę interesujące wczasy z dziećmi w górach. Na pewno dobrze więc zaznajomić się z tym ważnym tematem bliżej i zastanowić się chociażby nad wyprawą w Karkonosze.
Klocki lego w Legolandzie
Przygotowane przez: http://pixabay.com
Na podstawie danych z: http://pixabay.com

Rozrywka dla najmłodszych

W procesie wychowywana dzieci bez wątpienia najważniejszą rolę odgrywa opieka i przykład rodziców. Poza tym istotne są jednak również aspekty inne, jak na przykład miejsce zamieszkania i zapewnione tam warunki, a także różnorodne elementy, które są przydatne rodzicom najmłodszych pociech. Niezwykle ważne są na przykład rozmaite elementy kosmetyczne i pielęgnacyjne, szczególnie w pierwszych momentach życia dziecka.
zabawki
Przygotowane przez: peddhapati
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawki dziecięce mogą bawić, ale także edukować!

Artykuł dla rodziców, którzy co prawda doskonale wiedzą, że w żadnym razie nie można tak jakby zabraniać własnemu dzieci zabawy, ale tak czy siak wielce ważne jest to by spróbować łączyć świetną zabawę z nauką. A niby jak to zrobić? Czy to tak naprawdę jest możliwe? Jak najbardziej tak!
E-lementarz Internetu
Przygotowane przez: ING Bank Śląski

E-lementarz Internetu dla rodziców i dziadków

Korzystanie z Internetu nie dla wszystkich jest tak oczywistą umiejętnością jak pisanie czy czytanie. Takie osoby z łatwością znajdziemy nawet wśród naszych najbliższych. Dlatego ING Bank Śląski postanowił wydać podręcznik dla początkujących – E-lementarz Internetu. Edukujmy w tej dziedzinie naszych rodziców i dziadków bo warto!

Wyobrażasz sobie życie bez korzystania z komputera i Internetu? Masa korespondencji pisanej ręcznie, dokonywanie przelewów bankowych czy opłat przy okienku w banku bądź na poczcie, wycieczki do punktów komunikacji miejskiej po aktualne rozkłady jazdy, sprawdzanie numerów telefonu np. do Urzędu Skarbowego, ZUS-u w książce telefonicznej, itd.?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.