Last minute
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Przygotowane przez: lazienkiresort.com
Na podstawie danych z: lazienkiresort.com

Czy zainteresuje nas oferta Łeba last minute?

Od czasu do czasu planujemy wakacje z dużym wyprzedzeniem, chcąc uzyskać pewność, że wszystko co dla siebie wyszukamy, rzeczywiście będzie nas interesowało.
obrazeczek - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jamajka wraz z wyjazdem rodzaju "last minute" z terenów Niemiec - a więc, na Polsce ziemia się nie zakańcza

Mieszkasz bliziutko terenów państwa Niemieckiego? Bardzo chcesz udać się na porządny wypoczynek w trakcie okresu wakacyjnego, jednak możliwości przyprawiają Ciebie o zawrót głowy? Jeśli tak, zamknij oczy i poleć w najbardziej podświadomie chciane miejsce na globie, takiego typu jak Jamajka! Myślisz, że nie ma już miejsc, albo że zbyt późno rozpocząłeś "działać"? Jeśli tak, no to oferty rodzaju last minute bywają dla ciebie! Skończyły się wewnątrz polskich liniach? To żaden problem, albowiem mamy jeszcze naszych niemieckich sąsiadów, którzy to mają oferty dla nas Polaków!
wyspy tropikalne
Przygotowane przez: Daytours4u
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto zamówić konkretną wycieczkę egzotyczną?

W dobie naszych czasów naprawdę wielu Polaków spędza wczasy poza granicami kraju, jednocześnie poznając nowe zakątki świata. Nie powinno to nikogo zdziwić, z tego powodu, że egzotyczne wakacje mogą być rzeczywiście bardzo ciekawe, niezależnie od konkretnego wieku wczasowicza. Warto dodać, że tego rodzaju wyjazdy są dostępne w atrakcyjnych cenach, tym bardziej, jeśli uda nam się trafić na konkretne promocje.

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.
wakacje nad morzem
Przygotowane przez: picturesofyou-
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich nie muszą być takie drogie, jak Ci się wydawać

Czas urlopów w pełni. Większość z nas zapewne już powróciła z wakacyjnych wypraw do powszedniej codzienności. I znowu, opaleni i pełni cudownych wspomnień, siadamy za nasze biurka i zabieramy się do pracy. Ale znajduje się pośród nas grupa osób, którzy pozostawili sobie wakacyjny wyjazd na końcówkę sezonu. Jest to doskonałe rozwiązanie z wielu względów.
wakacje na plaży
Przygotowane przez: Kristin Nador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wakacje wybrać?

Świetne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być obecnie za bardzo drogie. Każde wakacje jednak czy to wiosną czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Można zrobić to na różne sposoby. Albo nastawić się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży, bądź też szukać miejsca na piękny urlop o wiele wcześniej
Planowanie urlopu
Przygotowane przez: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.