Last minute
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Przygotowane przez: lazienkiresort.com
Na podstawie danych z: lazienkiresort.com

Czy zainteresuje nas oferta Łeba last minute?

Czasami planujemy wakacje z wielkim wyprzedzeniem, chcąc uzyskać świadomość, że wszystko co dla siebie wyszukamy, faktycznie będzie nas interesować.
obrazeczek - wakacje
Przygotowane przez: Arek Olek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jamajka wraz z wyjazdem rodzaju "last minute" z terenów Niemiec - a więc, na Polsce ziemia się nie zakańcza

Pomieszkujesz bliziutko obszarów państwa Niemieckiego? Pragniesz pojechać na porządny wypoczynek w trakcie wakacji, jednak możliwości przyprawiają Ciebie o zawrót główki? Jeżeli tak, zamknij oczka i poleć w najmocniej podświadomie chciane lokalizację na świecie, takie jak Jamajka! Rozmyślasz nad tym, iż nie ma miejsc, albo że zbyt późno zacząłeś "działać"? Jeśli tak, to oferty typu last minute są dla ciebie! Zakończyły się w polskich liniach? To żaden problem, albowiem posiadamy jeszcze naszych własnych niemieckich sąsiadów, którzy to posiadają oferty właśnie dla nas Polaków!
wyspy tropikalne
Przygotowane przez: Daytours4u
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto zamówić konkretną wycieczkę egzotyczną?

We współczesnych czasach naprawdę wielu Polaków spędza urlop poza granicami kraju, równocześnie poznając nowe zakątki świata. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, z tego powodu, że egzotyczne wakacje mogą być faktycznie bardzo atrakcyjne, niezależnie od konkretnego wieku turysty. Warto dodać, że tego typu wyjazdy są dostępne w atrakcyjnych cenach, szczególnie, jeżeli uda nam się natrafić na dodatkowe promocje.

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się szczególnie latem. W tym czasie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.
wakacje nad morzem
Przygotowane przez: picturesofyou-
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich nie muszą być takie drogie, jak Ci się wydawać

Sezon urlopowy w pełni. Wielu z nas pewnie już wróciła z letnich wypraw do szarej codzienności. I znowu, wypoczęci i pełni cudownych wrażeń, siadamy przed monitory i zabieramy się do pracy. Ale jest wśród nas część osób, którzy pozostawili sobie wakacyjny wyjazd na końcówkę sezonu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie z rozmaitych przyczyn.
wakacje na plaży
Przygotowane przez: Kristin Nador
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie wakacje wybrać?

Świetne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być obecnie za bardzo drogie. Każde wakacje jednak czy to wiosną czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem. Można zrobić to na różne sposoby. Albo nastawić się od razu na oferty last minute zaufanych biur podróży, bądź też szukać miejsca na piękny urlop o wiele wcześniej
Planowanie urlopu
Przygotowane przez: czappancs

Planowanie urlopu

Za chwilę czeka nas kolejny długi weekend majowy. Kto nie skorzystał z tego pierwszego i czuje się przez to nieusatysfakcjonowany, może odegrać się już za niespełna 2 tygodnie. Ograniczać nas jedynie może ilość gotówki przeznaczonej na te upragnione wczasy oraz stosunkowo krótki czas tego wypoczynku, bo licząc od 16 maja do 25 maja dostajemy gratis od losu 4 dni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.