Morze
Apartamentowce nad morzem
Przygotowane przez: Jonathan Oakley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Poszukiwanie mieszkania, czyli jak ułatwić sobie to zadanie i być usatysfakcjonowanym z poszukiwań.

Duża ilość studentów poszukuje apartamentu czy to w okresie uczenia się, czy też już po. Wymagania studentów zmieniają się w coraz to większe. Nie wystarcza im już brzydki akademik. Tak samo w trakcie wakacji mamy w planie się gdzieś zatrzymać. Co w takim razie uczynić, gdzie poszukiwać?
Świnoujście
Przygotowane przez: Krzysztof Barabosz
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Świnoujście - miast na 3 wyspach

Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim. Posiada status popularnej miejscowości wypoczynkowej i uzdrowiska, chętnie wybieranego na wakacje nad morzem. Świnoujście to również ważny port morski ze stałymi połączeniami z duńską wyspą Bornholm oraz Szwecją.
polskie morze
Przygotowane przez: VnGrijl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spa nad morzem - stać cię na relaks

Planując urlop przeważnie zaczynamy przygotowania od podstawowego dylematu – góry albo woda. Zarówno pierwsza jak i kolejna możliwość ciągnie za sobą sporo korzystnych konsekwencji. Urlop w górach pozwoli odnaleźć wewnętrzną harmonię dzięki towarzystwu dzikiej, nieokiełznanej jeszcze przez człowieka przyrody, a wyprawy licznymi szlakami turystycznymi wpłyną pozytywnie na całościową kondycję ruchową pensjonariuszy. Z drugiej zaś strony fani nadmorskich widoków oponują za wyborem morza, podkreślając mnóstwo prozdrowotnych właściwości odpoczynku tego rodzaju. Co więc wybrać?
puck pensjonat
Przygotowane przez: bigbstrd
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli pragniemy odpocząć nad morzem, to powinniśmy wybrać się do Pucka

Jeśli lubimy spędzać wakacje nad wodą to warto udać się do Pucka. To miasto znajduje się nad piękną zatoką Pucką oraz oferuje mnóstwo różnych atrakcji.
bukiet tulipanów
Przygotowane przez: david pacey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie warto wybrać się z familią na letni wyjazd?

Letnia wypad powinien być prawidłowo zaplanowany, dlatego, że przyjemność nie będzie zależało tylko i wyłącznie od miejsca naszego pobytu, ale również od innych bardzo ważnych warunków
domki letniskowe
Przygotowane przez: kowal854
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakie polskie zakątki pojechać na wczasy, żeby upragniony relaks okazał się strzałem w dziesiątkę

Jeśli chodzi o organizację urlopowych podróży, to polskie familie wyznają zazwyczaj jedną zasadę: zimą udajemy się w góry, najchętniej te wysokie, czyli np. Sudety, a w czasie wakacji stawiamy na tygodniowy relaks nad wodą, np. nad Morzem Bałtyckim. Tamtejsza woda morska nie bywa co prawda tak ciepła, jak ta w Morzu Czerwonym, ale i ceny za pobyt na północnym terenie naszego państwa nie osiągają wygórowanych kwot.
Morze, mewa
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Co bardziej ekscytujące - wakacje nad morzem czy w górach?

Jak co roku, kiedy nadchodzą wakacje, zaczynają się plany dotyczące wypoczynku urlopowego. To najlepszy czas w roku, ma pomóc w regeneracji, odstresować oraz przywrócić siłę do pracy przez nadchodzący czas. Znaczna część osób preferuje aktywne sposoby wypoczynku, ale bywają i tacy, dla których urlop to chwile absolutnego lenistwa. Jedni chcą pojeździć na rowerze, popływać lub pozwiedzać nowe zakątki, zaś ci drudzy raczej chcą przez cały dzień opalać się na plaży lub wylegiwać się na trawie w górach. Zwolennicy wyjazdów nad morze stoją zwykle w opozycji do zwolenników wypoczynku w górach, zatem opisując możliwości spędzenia wakacji warto osobno zastanowić się nad minusami i plusami obydwu rodzajów wypoczynku. Wakacje nad Bałtykiem to idealna okazja na podnoszenie umiejętności pływackich oraz zainhalowanie potrzebnej ilości jodu, o który łatwo w czasie spacerów po plaży. Do tego, jeśli chce się wstawać odpowiednio wcześnie, warto poszukać w piasku kawałki naszego szlachetnego bursztynu.
plaża Jastarnia
Article wrote: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com

Do jakiej miejscowości rekomendowane jest wybrać się w podróż sprzyjającą zdrowiu?

Jedni uwielbiają spędzać cały czas nad morzem, niektórzy w górach. Z pewnością jest to połączone z stylem odpoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy lubi ona przebywać na plaży oraz się opalać, czy może lubi poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, ponieważ mamy nieograniczony dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Karpacz, kościółek drewniany
Przygotowane przez: Ronald Preuß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Długi weekend w popularnych polskich miastach

W Polsce jest dużo miejscowości, uznawanych za niezwykle atrakcyjne pod względem turystycznym. Popularność ta wynika z rozmaitych warunków. Są to na przykład różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga gości. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takim przypadku goście odwiedzający dane miasto wybierają się tam na urlopy sanatoryjne.
Pieniny, góry
Przygotowane przez: www.sxc.hu
Na podstawie danych z: www.sxc.hu

Wypoczynek w kraju - czy to dobry pomysł?

Polska jest państwem niezwykle zróżnicowanym pod wieloma aspektami. O jej atrakcyjności świadczy na przykład zróżnicowanie terenu i wysokości. Jest tu także dużo atrakcyjnych miejsc na wypoczynek z uwagi na dostęp do jezior lub czystych rzek. O dodatkowej atrakcyjności świadczy dostęp do morza. Z tej przyczyny obywatele Polski mają dużo rozmaitych możliwości spędzania wolnych chwil oraz wyjazdów wakacyjnych. Pomimo tego aktualnie coraz częściej obywatele wyjeżdżają na urlopy do innych krajów, często nie będąc w pełni świadomymi piękna własnych okolic.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.