Natura
autokar
Przygotowane przez: Graham Richardson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto by było zwiedzić Krosno oraz w jakim miejscu tam przenocować?

Krosno to piękne ojczyste miasto, które znajduje się na podkarpaciu, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Liczy ono około 45 tys. mieszkańców, a w jego okolicach jest dużo interesujących zabytków.
wakacje - obrazeczek
Przygotowane przez: Harco Rutgers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wrocław nietypowo

 Wrocław nie bez kozery uważany jest za jedno z najpiękniejszych polskich miast. Przepiękna starówka to punkt obowiązkowy praktycznie każdej wycieczki do Wrocławia. Warto nadmienić, że jest to jedno z niewielu miast na świecie, które potrafi zachwycić przyjezdnych nawet dworcem kolejowym, zbudowanym w neogotyckim stylu.
basen
Przygotowane przez: O.Horbacz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby sprawdzić jakie atrakcje proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie trzeba przypominać, jakie miasteczko jest mroźną stolicą naszego kraju. Jest nią oczywiście Zakopane, do którego wszelakiego roku przyjeżdża tysiące odwiedzających.
wielkanoc w górach
Przygotowane przez: Capture The Uncapturable
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy warto jechać w polskie góry?

Góry to głównie olśniewające pejzaże, krystalicznie czyste powietrze, wspaniała przyroda a także dzikie zwierzęta.


Kiedy warto jechać w polskie góry?

Te atrakcje zagwarantowane mamy w każdym sezonie. Lecz kiedy najlepiej wyruszyć w góry tak by w pełni skorzystać z ich wdzięków zależy od osobistych preferencji każdego trampa.
fajerwerki w sylwestra

Jak kupić tanie bilety na samolot?

Skuteczne bukowanie biletów w tanich liniach wymaga sprytu jak też cierpliwości. Poniektórym zajmuje to godziny, innym nawet parę dni.


Jak kupić tanie bilety na samolot?

Doświadczeni poszukiwacze najtańszych biletów mają pojęcie, w jaki sposób przy przedsprzedaży biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych.
Laweta

Idealne urlop w prześlicznej, słonecznej Grecji - propozycje last minute

Grecja to wspaniałe miejsce, które przyciąga wielu turystów z całego świata. Pobyt w Grecji z pewnością będzie należeć do niezapomnianych, ponieważ Grecja słynie z wielu wSPAniałych zabytków, miejsc oraz atrakcji.
Zakopane - góry
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Góry to świetne miejsce kiedy pragniemy odpocząć

Istnieją miejsca dobre na każdą porę roku. Czy mowa jest tu o morzu? Nie, bo lata są tam bardzo fajne, ale zimy już trochę nieprzyjemne. Czy mówimy o dużej aglomeracji? Też nie, gdyż przytłacza nas tam nieznośny gwar. Duże miasta są ciekawe na chwilę, ale niestety nie na każdą porę roku, nie na długo. No więc, gdzie dobrze byłobywyjechać w styczniu i lutym, maju i czerwcu oraz październiku? Naturalnie w góry.
Roztocze
Przygotowane przez: Jacek Becela
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Przytulne pensjonaty na Podlasiu zapraszają przyjezdnych

Podlasie jest zasobne w ciekawostki turystyczne. Wyszuka tu coś dla siebie przyrodnik z zawodu i miłośnik roweru. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O przelicznych walorach środowiska naturalnego można by opowiadać przez długi czas. Warto więc poświęcić nieco czasu na tą część Polski. Na początek jednak trzeba wyszukać w miejscu , gdzie zmierzamy się zatrzymać, pensjonaty na Podlasiu, po to by mieć możliwość zatrzymać się tam na jakiś czas.
góry stołowe

Góry stołowe - Błedne skały i Skalne Grzyby

Góry stołowe oferują wiele miejsc wartych zwiedzenia. Kluczowe i najpopularniejsze miejsca do zwiedzania to okolice Szczelińca Wielkiego, Błędnych Skał i Skalne Grzyby.

Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.