Natura
autokar
Przygotowane przez: Graham Richardson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu warto by było zwiedzić Krosno oraz w jakim miejscu tam przenocować?

Krosno to piękne ojczyste miasto, które znajduje się na podkarpaciu, w południowo-wschodniej części naszego kraju. Liczy ono około 45 tys. mieszkańców, a w jego okolicach jest dużo interesujących zabytków.
wakacje - obrazeczek
Przygotowane przez: Harco Rutgers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wrocław nietypowo

 Wrocław nie bez kozery uważany jest za jedno z najpiękniejszych polskich miast. Przepiękna starówka to punkt obowiązkowy praktycznie każdej wycieczki do Wrocławia. Warto nadmienić, że jest to jedno z niewielu miast na świecie, które potrafi zachwycić przyjezdnych nawet dworcem kolejowym, zbudowanym w neogotyckim stylu.
basen
Przygotowane przez: O.Horbacz
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dlaczego należałoby sprawdzić jakie atrakcje proponują w dzisiejszych dniach pensjonaty Zakopane?

Raczej nikomu nie należy przypominać, które miasteczko jest mroźną stolicą naszego kraju. Jest nią oczywiście Zakopane, do jakiego wszelakiego roku przyjeżdża naprawdę wielu odwiedzających.
wielkanoc w górach
Przygotowane przez: Capture The Uncapturable
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kiedy warto jechać w polskie góry?

Góry to głównie oszałamiające pejzaże, czyste powietrze, cudowna przyroda jak też dzikie zwierzęta.


Kiedy warto jechać w polskie góry?

Owe atrakcje zagwarantowane mamy w każdym sezonie. Jednak kiedy najlepiej wybrać się w góry tak ażeby w pełni skorzystać z ich wdzięków zależy od priorytetów każdego łazika.
fajerwerki w sylwestra

Jak kupić tanie bilety na samolot?

Skuteczne bukowanie biletów w najtańszych liniach nastręcza sprytu oraz cierpliwości. Poniektórym zajmuje to godziny, innym nawet parę dni.


Jak kupić tanie bilety na samolot?

Rasowi poszukiwacze najtańszych biletów wiedzą, w jaki sposób przy przedsprzedaży biletu oszczędzić nawet kilkaset złotych.
Laweta

Idealne urlop w prześlicznej, słonecznej Grecji - propozycje last minute

Grecja to imponujące miejsce, które pociąga wielu turystów z całego świata. Przebywanie w Grecji bezsprzecznie będzie zaliczać się do niezapomnianych, bowiem Grecja słynie z wielu perfekcyjnych zabytków, miejsc oraz atrakcji.
Zakopane - góry
Przygotowane przez: Pawel Pacholec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Góry to świetne miejsce kiedy pragniemy odpocząć

Są miejsca dobre na każdą porę roku. Czy mowa jest tu o morzu? Nie, bo lata są tam piękne, ale zimy nie skłaniają do wycieczek. Czy mówimy o dużym mieście? Też nie, gdyż przeszkadza nam tam zgiełk codzienności. Duże miasta są ciekawe na krótki pobyt, ale niestety nie na każdą porę roku, nie na długo. Pytanie więc brzmi, gdzie najlepiejwyjechać w styczniu i lutym, maju i czerwcu oraz październiku? Oczywiście w góry.
Roztocze
Przygotowane przez: Jacek Becela
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Przytulne pensjonaty na Podlasiu zapraszają przyjezdnych

Podlasie obfituje w ciekawostki turystyczne. Wyszuka tu coś dla siebie przyrodnik z zawodu i kajakarz sportowiec. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O niezliczonych wartościach przyrody da się snuć opowieści godzinami. Należałoby więc znaleźć czas na tą część Polski. Na początek jednak trzeba wyszukać w miejscu , gdzie zmierzamy się zatrzymać, pensjonaty na Podlasiu, po to by mieć możliwość zatrzymać się tam na jakiś czas.
góry stołowe

Góry stołowe - Błedne skały i Skalne Grzyby

Góry stołowe oferują wiele miejsc wartych zwiedzenia. Kluczowe i najpopularniejsze miejsca do zwiedzania to okolice Szczelińca Wielkiego, Błędnych Skał i Skalne Grzyby.

Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.