Podróże
wypożyczalnia samochodów
Przygotowane przez: Paulo Henrique Rodrigues
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wakacje w górach – dokąd najlepiej się wybrać

Ferie to okres w trakcie roku upragniony niemal przez wszystkich – niezależnie od wieku – czekają na niego zarówno dzieci jak i dorośli. Często zdarza się, że rozpoczynamy przygotowanie wycieczki z dużym wyprzedzeniem – tak aby mieć każdy etap dokładnie opracowany.


Wakacje w górach – dokąd najlepiej się wybrać

Biorąc się planowanie planu wycieczki, wypada sprawdzić najbardziej interesujące destynacje – często wybierane są te położone zagranicą, jednak obecnie sporą popularnością cieszą się podróże do miast położonych w Polsce.
Sylwester 2012/2013
Na podstawie danych z: ruszajwpolske.pl

Jak zaaranżować interesującą imprezę firmową?

Impreza firmowa - dla jednych masakra, dla pozostałych super zabawa. Co uczynić, ażeby twoi pracobiorcy powrócili zadowoleni z takiego wyjazdu? Jakiego rodzaju propozycje podsunąć zwierzchnikowi, aby weekend ze znajomymi z pracy nie był przykrą nieodzownością?
Wycieczka do Indii
Article wrote: Ramnath Bhat
Source: http://www.flickr.com

Niezapomniane wycieczki dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie gdy chmury zaciągają niebo, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, lecą do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z promieni słonecznych. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
Białe szaleństwo, czyli aktywna zima
Przygotowane przez: Midland
Na podstawie danych z: Midland

Jak zaplanować udaną wyprawę?

Zaplanowanie w stu procentach zadowalającej wycieczki z pewnością jest niesamowicie wręcz istotne dla kogoś, kto tylko chciałby spędzić swój czas w naprawdę miły dla siebie sposób. Z drugiej jednak strony musimy mieć świadomość tego, że w niektórych kwestiach może to być znacznie bardziej skomplikowane, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Rzecz jasna, wszystko jest tutaj uzależnione głównie od tego, na jaką dokładnie wycieczkę zamierzamy wyjechać – jeśli mają to być po prostu zwyczajne wakacje z biurem podróży, to nie sprawi nam to raczej żadnych większych trudności.
góry
Przygotowane przez: sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Nieograniczony wybór możliwości – Bukowina Tatrzańska noclegi

Zwracając uwagę na wciąż poszerzającą się bazę propozycji w miejscowości takiej jak bukowina tatrzańska noclegi polecane przez samych wyjeżdżających są szczególnie kuszące. Rewelacyjnie przygotowane oferty okazują się strzałem w dziesiątkę. Nie bez znaczenia jest cena, ale wyjeżdżający na pierwszym miejscu stawiają wygodne warunki. Opcje wyboru są zdumiewające, dlatego podróżnicy z tak dużą chęcią korzystają po rekomendowane w sieci oferty. W Bukowinie czeka na nas wiele rozrywek.
Wczasy w Chorwacji
Przygotowane przez: Alessandro Caproni
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zagraniczne wyjazdy

Współcześnie w Polsce rosnącą popularnością cieszą się urlopowe wyjazdy poza granice kraju. Dawniej tego rodzaju wakacje były pewnego rodzaju wyznacznikiem statusu, na dzień dzisiejszy powoli stają się codziennością dużej liczby osób. Jedną z najbardziej istotnych przyczyn takiego stanu rzeczy było pojawienie się i popularność tanich linii lotniczych. W ten sposób latanie dla zwykłego obywatela nie było już abstrakcją, lecz czymś, na co mógł sobie pozwolić. Tego rodzaju loty obecnie są zresztą niezwykle popularne\chętnie wybierane, również na terenie raju. Polacy latają chętnie do pracy w takie miejsca jak Irlandia czy Wielka Brytania, ale także na zagraniczne urlopy. Często wdrażaną formą przemieszczania się są również autokary, choć należy przyznać, że jest to forma znacznie mniej wygodna od lotu samolotem z uwagi na dłuższą podróż i zazwyczaj mniej wygodne wnętrze pojazdu.
Bus, podróżowanie
Przygotowane przez: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jak sporo taniej poruszać się po Starym Kontynencie?

W tym artykule zostaną omówione najistotniejsze metody podróżowania po Starym Kontynencie. Zatem w jaki sposób szybko, komfortowo, bez żadnych problemów, a na dodatek relatywnie tanio poruszać się po tym niesamowicie pięknym kontynencie?
systemy GPS ułatwiające transport
Przygotowane przez: MBWA PR
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport na trasie Polska - Niemcy znajduje się w ofercie rozmaitych przedsiębiorstw przewozowych

Przewozy z Polski do Niemiec, realizowane są obecnie przez wiele przedsiębiorstw, jakie obejmują zakresem własnych usług cały kraj. Prosperowanie tych linii podróżnych jest wyjątkowo przydatne, gdyż wielu polaków podróżuje do Niemiec w rozmaitym celu. Niektórzy wyjeżdżają na długi czas, by tam pracować i po prostu mieszkać, pozostali z kolei wyjeżdżają na krótki okres, by dorobić na najważniejsze wydatki, jak też załatwić wszelkie niezbędne zadania, jakie w takim kraju muszą być wykonane.
spływ kajakowy weekend
Przygotowane przez: Wendy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Dokąd warto wybrać się na kajaki ze swoją ekipą?

Jaki może być oryginalny sposób na zorganizowanie wspólnie wolnych chwil? W gronie przyjaciół przeważnie nie brak ciekawych koncepcji na innowacyjne wypady za miasto. Perfekcyjnym wyjściem mogą się okazać kajaki, bo łączą w sobie rekreację oraz wyjątkowe przygody. Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć inspirację oraz znaleźć sport pasujący całej ekipie. Niewymagające zajęcie umożliwia odkrywanie niespożytych pokładów energii, z pozoru ukrytych gdzieś głęboko.
Biura podróży, marki godne zaufania, ranking
Przygotowane przez: ETB
Na podstawie danych z: ETB

Biura podróży godne zaufania - ranking 2012

Itaka i TUI – z tymi biurami podróży Polacy chcą planować swoje urlopy. Wynika tak z 12. edycji badania European Trusted Brands, przeprowadzonego przez Reader’s Digest.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.