Miejscowości
piękne góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z cudnych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi również bardzo rozwiniętą bazą turystyczną. Inne interesujące rzeczy, które warto ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
Warszawa o zachodzie Słońca
Przygotowane przez: Artur Malinowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Historycznie interesujące miasta w kraju

Wybierając się na wczasy często kierujemy się najnowszymi trendami. Niemniej interesująca niż moda oraz moc atrakcji oraz rozrywek jest najczęściej historia tego miejsca. Stawiając dzisiaj na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z nieograniczonej bazy ofert. Nie tylko wygodny nocleg jest ważny, istotna jest również historia związana z tym miejscem. Niegdyś blisko Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce oraz Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym niemało tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!
Morze, Jastrzębia Góra
Przygotowane przez: HoaX_pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop razem z bliskimi w doskonałej cenie

Najlepsze oferty noclegowe, jakie tylko zaoferować może teraz swoim gościom Jastrzębia Góra, to niemal do ideału dopracowane warunki. Spełnianie kryteriów, z roku na rok coraz wyższych, to prawdziwa pasja organizatorów tego typu wczasów. Współpracują oni w pełnym wymiarze z właścicielami różnych miejsc noclegowych z rozmaitych miast w naszym kraju. Rozbudowana baza propozycji do wyboru w znacznym stopniu przekłada się na rosnące zainteresowanie, choćby nawet niedługim wypoczynkiem, w Jastrzębiej Górze wraz z rodziną.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten moment nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Robiły zadania domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Również w domu próbowały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.