Miejscowości
piękne góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na granicy Polski i Czech, to niezmiernie ciekawe miejsce dla spragnionych wrażeń turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, współcześnie kusi również bardzo rozbudowaną bazą turystyczną. Pozostałe ciekawe rzeczy, które opłaca się ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najważniejszych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
Warszawa o zachodzie Słońca
Przygotowane przez: Artur Malinowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Historycznie interesujące miasta w kraju

Wybierając się na wczasy często kierujemy się najnowszymi trendami. Niemniej interesująca niż moda oraz moc atrakcji oraz rozrywek jest najczęściej historia tego miejsca. Stawiając dzisiaj na noclegi w Międzyzdrojach możemy czerpać z nieograniczonej bazy ofert. Nie tylko wygodny nocleg jest ważny, istotna jest również historia związana z tym miejscem. Niegdyś blisko Międzyzdrojów mieściły się osady Kępieńce oraz Żelazo, które były istotnym centrum handlowym. Wiążę się z tym niemało tradycji, które są kontynuowane nawet dziś!
Morze, Jastrzębia Góra
Przygotowane przez: HoaX_pl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urlop razem z bliskimi w doskonałej cenie

Najlepsze oferty noclegowe, jakie tylko zaoferować może teraz swoim gościom Jastrzębia Góra, to niemal do ideału dopracowane warunki. Spełnianie kryteriów, z roku na rok coraz wyższych, to prawdziwa pasja organizatorów tego typu wczasów. Współpracują oni w pełnym wymiarze z właścicielami różnych miejsc noclegowych z rozmaitych miast w naszym kraju. Rozbudowana baza propozycji do wyboru w znacznym stopniu przekłada się na rosnące zainteresowanie, choćby nawet niedługim wypoczynkiem, w Jastrzębiej Górze wraz z rodziną.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten czas nasze dzieciaki czekały od dawna. Można powiedzieć, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, gdy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie zaczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze pociechy sumiennie wypełniały swoje zobowiązania. Robiły prace domowe, walczyły o najlepsze oceny i próbowały nie chuliganić. Także w gospodarstwie domowym starały pomóc. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na wakacyjny pobyt w jakiejś popularnej miejscowości?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.