Nagroda
gry planszowe
Przygotowane przez: David Goehring
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warto zadbać o zorganizowanie wolnego czasu

Jeśli kochamy grać w przeróżnego typu gry, to z pewnością wciąż szukamy czegoś nowszego, co nas porwie i co spowoduje, iż wolny czas nawet z najbardziej ponure oraz nudne dni, będzie nam upływał interesująco i równocześnie będzie wpływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak i także skupienia. Nie powinniśmy decydować się jedynie na gry komputerowe, wciąż powiększane są też gry planszowe, do których przecież możemy usiąść z calutką rodziną.
gry przeglądarkowe, gry www
Na podstawie danych z: http://www.wcograc.pl/

Interesujące gry w sieci

Utworzenie i skok popularności sieci odmieniły nasz glob. W dzisiejszym artykule nie będziemy omawiać tego, jak ogromny wpływ posiada sieć na nasze życie. Skupimy się za to na jednym interesującym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
Gra online
Przygotowane przez: daniel_jurena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry w sieci coraz bardziej rozbudowaną formą rozrywki

Narodziny i ekspansja popularności internetu zrewolucjonowały nasz glob. W tym tekście nie omówimy tego, jak ogromny wpływ posiada internet na codzienne życie. Skoncentrujemy się za to na jednym interesującym aspekcie, jakim jest dla wielbicieli elektronicznej rozrywki granie w sieci.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten moment nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Robiły zadania domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Również w domu próbowały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.