Nagroda
gry planszowe
Przygotowane przez: David Goehring
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warto zadbać o zorganizowanie wolnego czasu

Jeżeli kochamy grać w przeróżnego typu gry, to bez wątpienia ciągle poszukujemy czegoś nowego, co nas porwie oraz co spowoduje, iż wolny czas nawet z najbardziej deszczowe i nudne dni, będzie nam upływał ciekawie i równocześnie będzie oddziaływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak i także skupienia. Nie powinniśmy decydować się tylko na gry komputerowe, wciąż powiększane są także gry planszowe, do których przecież możemy usiąść z calutką familią.
gry przeglądarkowe, gry www
Na podstawie danych z: http://www.wcograc.pl/

Interesujące gry w sieci

Utworzenie i skok popularności sieci odmieniły nasz glob. W dzisiejszym artykule nie będziemy omawiać tego, jak ogromny wpływ posiada sieć na nasze życie. Skupimy się za to na jednym interesującym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
Gra online
Przygotowane przez: daniel_jurena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry w sieci coraz bardziej rozbudowaną formą rozrywki

Utworzenie i ekspansja popularności sieci zrewolucjonowały nasz glob. W tym wpisie nie opiszemy tego, jak znaczny wpływ posiada cyberprzestrzeń na codzienne życie. Skupimy się za to na jednym ważnym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten moment nasze dzieci oczekiwały od dawna. Można rzec, że liczyły tygodnie do tego uroczystego momentu, gdy zabrzmi po raz ostatni dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze dzieci sumiennie spełniały swoje zobowiązania. Robiły zadania domowe, walczyły o najlepsze oceny i próbowały nie chuliganić. Także w domu starały pomóc. Dlatego obecnie należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednak zrobić, jeżeli nie stać nas na wakacyjny pobyt w jakiejś popularnej miejscowości?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.