Nagroda
gry planszowe
Przygotowane przez: David Goehring
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Warto zadbać o zorganizowanie wolnego czasu

Kiedy lubimy grać w różnego rodzaju gry, to z pewnością wciąż szukamy czegoś nowego, co nas porwie i co spowoduje, że wolny czas nawet z najbardziej deszczowe i nudne dni, będzie nam mijał ciekawie i równocześnie będzie oddziaływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak oraz również skupienia. Nie musimy decydować się jedynie na gry komputerowe, wciąż powiększane są też gry planszowe, do których przecież możemy usiąść z całą familią.
gry przeglądarkowe, gry www
Na podstawie danych z: http://www.wcograc.pl/

Interesujące gry w sieci

Utworzenie i skok popularności sieci odmieniły nasz glob. W dzisiejszym artykule nie będziemy omawiać tego, jak ogromny wpływ posiada sieć na nasze życie. Skupimy się za to na jednym interesującym aspekcie, jakim jest dla fanów gier granie w sieci.
Gra online
Przygotowane przez: daniel_jurena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gry w sieci coraz bardziej rozbudowaną formą rozrywki

Powstanie i wzrost popularności internetu odmieniły nasz glob. W dzisiejszym wpisie nie omówimy tego, jak znaczny wpływ posiada cyberprzestrzeń na codzienne życie. Skoncentrujemy się za to na jednym interesującym aspekcie, jakim jest dla wielbicieli elektronicznej rozrywki granie w sieci.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten czas nasze dzieciaki czekały od dawna. Można powiedzieć, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, gdy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie zaczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze pociechy sumiennie wypełniały swoje zobowiązania. Robiły prace domowe, walczyły o najlepsze oceny i próbowały nie chuliganić. Także w gospodarstwie domowym starały pomóc. Dlatego dzisiaj należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednak uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na wakacyjny pobyt w jakiejś popularnej miejscowości?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.