Szlaki
las - Bieszczady
Przygotowane przez: Kamil Porembiński
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Pomyślmy w jakim miejscu odpowiednio odpoczniemy

Kiedy wybieramy się na odpoczynek posiadamy nadzieję, że będziemy mieli szansę odpocząć oraz iż z dodatkową siłą wrócimy do własnych obowiązków już po jego zakończeniu. Przez to tak rzetelnie wybieramy miejsce do którego pragniemy się skierować, lecz jednocześnie również dokładnie sprawdzamy pensjonat, w którym chcemy nocować, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, iż wszelkie wygody są tu wskazane, tak abyśmy mieli szansę się jak najmocniej odłączyć od tego, co robimy na co dzień.
panorama gór w blasku słońca
Przygotowane przez: Bruce Skarin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Planujesz długi weekend? - wybierz się w góry

Kiedy rozmyślamy o własnym wypoczynku, o tym, by zregenerować siły, to na pewno marzymy, by był on dokładnie taki, jak kochamy. Jeżeli kochamy siedzieć w jednym miejscu oraz nie uwielbiamy chodzić, to na pewno w większości przypadków wyjedziemy nad morze. A przecież góry nie wymagają od nas chodzenia, tam również mamy okazję odpoczywać spokojnie i bez pokonywania górskich szlaków na swoich nogach.
tatry
Przygotowane przez: Edgars En.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Interesujące miasta w pobliżu Tatr

Nasze polskie Tatry najczęściej są łączone z Zakopanem, lecz w rejonie Podkarpacia można namierzyć parę innych miejsc, które trzeba odwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które rekomendujemy w tegoroczne lato.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.