Zabytki
szklarska-poręba-obrazek
Przygotowane przez: Motorrad-Presse.com
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjątkowe wakacje w Polsce

Razem ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy wybierają wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?
port w Szczecinie
Przygotowane przez: a.fiedler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyjeżdżając do Szczecina na dłuższy urlop nie będziemy mieli problemów z wynajęciem miejsc hotelowych

Polska to wspaniały kraj i przekonują się o tym co roku rzesze turystów odwiedzających różne jej zakątki. Wyjątkowo godne zainteresowania jest nasze morze, które cechuje urozmaicona linia brzegowa, nad wybrzeżem zaś tętnią życiem urokliwe miasta typu Gdańsk czy Szczecin. Ten ostatni to najszybciej rozwijający się ośrodek gospodarczy i kulturowy regionu. Dlaczego jeszcze warto przyjechać do Szczecina?
Tatry
Przygotowane przez: Szift
Na podstawie danych z: www.flickr.com

Rady co do weekendu majowego

Weekend majowy to czas, w którym mnóstwo osób może odpocząć od męczącej pracy jak również nabrać świeżych sił do działania, by jednak tak było wakacje wypada naprawdę dobrze zaplanować. Dobry pomysł na weekend majowy to mimo to kwestia, która nie w każdym przypadku przyjdzie urlopowiczowi do głowy sama. Źle byłoby zmarnować taki czas jedynie przed telewizorem, z kolei wyprawa gdzieś poza kraj na te parę dni w rzadkich przypadkach jest zwykle dobrą inwestycją. Gdzie więc się najkorzystniej wybrać, aby mieć pewność, że wolny czas będzie udany? Odpowiedzi na to pytanie, niewątpliwie należy obecnie poszukać na doskonałych witrynach internetowych z wieloma wskazówkami.
plaża
Article wrote: 4Logis.pl
Source: 4Logis.pl

Polskie plaże zapraszają w odwiedziny

Ferie nad morzem to świetny pomysł na wypoczynek czas. Wielu ludzi lubi wyjazdy na przykład do Egiptu, nie zdając sobie sprawy, jakie urocze morze znajduje się całkiem blisko. Warto, żeby Polacy na nowo polubili nasz Bałtyk, o który staczali wojny nasi przodkowie. Latem Bałtyk może spokojnie rywalizować z zachodnimi riwierami.
Gdańsk
Przygotowane przez: zeesenboot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najpopularniejsze atrakcje turystyczne Gdańska

Gdańsk to miasto o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne położenie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu ważnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu urlopowiczów spędzających wczasy nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na szybki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo pięknym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Geny i styl życia
Przygotowane przez: Bird&Co.
Na podstawie danych z: Bird&Co.

Upalne wakacje w trakcie sezonu letniego

W jakie miejsca pojadą mieszkańcy Polski w lato 2013? Możemy to łatwo przewidzieć, bo generalnie co roku decydują się na te same państwa.
kaplice
Przygotowane przez: Integer S.A.
Na podstawie danych z: Integer S.A.

Zabytki sakralne Szalejowa Dolnego

Małe, wiejskie kościółki to nie tylko urokliwe przystanki na turystycznym szlaku, ale często wysokiej klasy zabytki, będące unikalnym świadectwem historii regionu. Taki jest właśnie barokowy kompleks pielgrzymkowy św. Anny w Szalejowie Dolnym.
ulica
Przygotowane przez: Radisson Blu
Na podstawie danych z: Radisson Blu

Krakowskie lato na dwóch kółkach z Radisson Blu

Kraków jest miastem, które przyciąga turystów ze względu na niesamowite zabytki oraz piękne i ciekawe okolice. Można je zwiedzać na wiele sposobów, jednak najbardziej niezawodnym są... rowery. Dlatego w tym sezonie Radisson Blu Kraków bezpłatnie udostępnia je swoim gościom.
zwiedzanie
Przygotowane przez: www.questing.pl
Na podstawie danych z: www.questing.pl

Questing - nowy trend turystyczny

Ponad pół tysiąca osób, które przyjechało odpocząć w Bałtowie, wzięło udział w nowatorskiej formie zwiedzania – questingu. Rodziny z dziećmi, młodzież, seniorzy – za pomocą zagadek rozwiązywali tajemnicę sprzed milionów lat. Quest w Żydowskim Jarze to pierwsza tego typu atrakcja w woj. świętokrzyskim, dostępna przez cały letni sezon turystyczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.