Czas
piękne góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z cudnych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi również bardzo rozwiniętą bazą turystyczną. Inne interesujące rzeczy, które warto ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Przewóz osób to niezwykle rozbudowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed przedsiębiorstwem transportowym jest transport niedużej liczby ludzi na znaczne odległości. Jest to usługa w szczególności popularna wśród Polaków pracujących poza granicami kraju. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego punktu i chce dojechać w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc olbrzymią trudność przewoźnikom. Jednak dzięki zastosowaniu niezbyt dużych samochodów osobowych, może być to interes ekonomicznie opłacalny.
Ogród pełen cienia
Przygotowane przez: Jean-Sebastien Roy
Na podstawie danych z: Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj piękno tego regionu

Podlasie nie należy chyba do tych cieszących się największą popularnością wśród turystów miejsc w Polsce. W zdecydowanej większości przypadków północne regiony naszego kraju kojarzy się nam głównie z morzem albo pięknymi Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto w takim razie zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia jest bardzo dużym błędem, bo w praktyce region ten każdemu z nas może zaoferować całe mnóstwo interesujących atrakcji, bez względu nawet na to, jakie mamy tak właściwie indywidualne preferencje.
gry online
Przygotowane przez: Lexi Zelin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieramy dobre propozycje producentów gier

Dostępne już dziś w internecie interesujące gry online zaliczane są przez pasjonatów gier do rozrywki w nietrudny sposób dostępnej, nierzadko bezpłatnej i tej na wysokim poziomie. Dopracowane stuprocentowo propozycje producentów gier spełniają oczekiwania graczy, ale w dużej mierze opierają się one na ich opinii. Różnorodność tematyczna, dostosowanie do predyspozycji, opcja grania razem w internecie… To wszystko składa się na sukces, jaki niewątpliwie odniesiony został przez cenionych producentów oraz twórców gier online.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten moment nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Robiły zadania domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Również w domu próbowały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.