Czas
piękne góry
Przygotowane przez: Matt Kowal
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to wyjątkowo ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z cudnych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki pieszej, narciarskiej a nawet konnej, teraz kusi również bardzo rozwiniętą bazą turystyczną. Inne interesujące rzeczy, które warto ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z najbardziej popularnych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
korek na autostradzie
Przygotowane przez: Montgomery County Planning Commission
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Transport turystyczny osób za granicę

Transport osób to niezwykle zróżnicowana i skomplikowana gałąź przemysłu transportowego. Największym wyzwaniem stawianym przed firmą transportową jest transport niewielkiej liczby ludzi na bardzo duże odległości. Jest to usługa szczególnie popularna wśród Polaków pracujących za granicą. Każdy klient, który pragnie skorzystać z takiej usługi wyrusza z innego miejsca i jedzie w inny zakątek Polski. Zorganizowanie tego typu trasy sprawia więc wielką trudność firmom przewozowym. Jednak dzięki wykorzystaniu raczej niewielkich pojazdów osobowych, bywa to interes ekonomicznie opłacalny.
Ogród pełen cienia
Przygotowane przez: Jean-Sebastien Roy
Na podstawie danych z: Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj piękno tego regionu

Podlasie nie należy chyba do tych cieszących się największą popularnością wśród turystów miejsc w Polsce. W zdecydowanej większości przypadków północne regiony naszego kraju kojarzy się nam głównie z morzem albo pięknymi Mazurami, choć samo Podlasie dość często jest trochę pomijane. Warto w takim razie zdawać sobie sprawę z tego, że taki sposób myślenia jest bardzo dużym błędem, bo w praktyce region ten każdemu z nas może zaoferować całe mnóstwo interesujących atrakcji, bez względu nawet na to, jakie mamy tak właściwie indywidualne preferencje.
gry online
Przygotowane przez: Lexi Zelin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieramy dobre propozycje producentów gier

Dostępne już dziś w internecie interesujące gry online zaliczane są przez pasjonatów gier do rozrywki w nietrudny sposób dostępnej, nierzadko bezpłatnej i tej na wysokim poziomie. Dopracowane stuprocentowo propozycje producentów gier spełniają oczekiwania graczy, ale w dużej mierze opierają się one na ich opinii. Różnorodność tematyczna, dostosowanie do predyspozycji, opcja grania razem w internecie… To wszystko składa się na sukces, jaki niewątpliwie odniesiony został przez cenionych producentów oraz twórców gier online.
wakacje w mieście
Przygotowane przez: Luke Ma
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Lato w mieście

Na ten moment nasze dzieciaki oczekiwały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały tygodnie do tego cudownego momentu, kiedy zabrzmi ostatni raz dzwonek i wreszcie rozpoczną się wakacje. Przez okrągły rok nasze pociechy pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Robiły zadania domowe, zdobywały najwyższe oceny i próbowały nie broić za bardzo. Również w domu próbowały się okazać pomocne. Dlatego dzisiaj należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.