Biuro podróży
portugalia
Na podstawie danych z: pixabay.com

Dlaczego powinno się odwiedzić Portugalię? Co można tam zobaczyć, jakie sekrety kryje ten kraj? Co jest warte uwagi?

Portugalia jest dość popularnym miejscem dla turystów. Co roku odwiedza ją wiele osób przywożąc stamtąd niezapomniane wspomnienia. Bez dwóch zdań, w Portugalii jest to, co najlepsze, czyli doskonały klimat, niesamowite zabytki zróżnicowany krajobraz. Co jednakże poza tym, jakie są inne powody, by odwiedzić Portugalię?Portugalia posiada niesamowity klimat. Przez to, że leży w idealnym miejscu jest świetnym regionem na urlop.
wakacje
Przygotowane przez: Butz.2013
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gdzie wyjechać na tegoroczne wakacje? Bestsellerowe propozycje!

Oferta na letnie miesiące działających w Polsce biur podróży stale się powiększa. Non stop pojawiają się w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich także te wyjątkowo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co postawić?
wyspy tropikalne
Przygotowane przez: Daytours4u
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto zamówić konkretną wycieczkę egzotyczną?

We współczesnych czasach naprawdę wielu Polaków spędza urlop poza granicami kraju, równocześnie poznając nowe zakątki świata. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, z tego powodu, że egzotyczne wakacje mogą być faktycznie bardzo atrakcyjne, niezależnie od konkretnego wieku turysty. Warto dodać, że tego typu wyjazdy są dostępne w atrakcyjnych cenach, szczególnie, jeżeli uda nam się natrafić na dodatkowe promocje.
Wycieczka do Indii
Article wrote: Ramnath Bhat
Source: http://www.flickr.com

Niezapomniane wycieczki dla spóźnionych - wybierz sięz oferty last minute i leć do egzotycznych zakątków

Wielu turystom wrzesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji. Wprost przeciwnie – w momencie gdy chmury zaciągają niebo, zaczynają wielkie pakowanie. Turyści szybko docenili plusy posezonowych wycieczek i chętnie przedłużają sobie lato. Podczas gdy w Polsce nadchodzą słoty, lecą do Egiptu czy na Wyspy Zielonego Przylądka i nadal korzystają z promieni słonecznych. Po takim wyjeździe zima nie straszna.
Pieniądze, Euro
Przygotowane przez: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak odzyskać pieniądze od bankrutującego biura podróży?

Upadek Sky Club i Triady w znacznym stopniu zmniejszył zaufanie klientów do biur podróży. Jednak nie warto ostatecznie rezygnować z wyjazdów organizowanych przez biura. Zaś ryzyko utraty pieniędzy za wykupione wycieczki można zniwelować, płacąc za nie przy użyciu karty kredytowej.
Wieża Eiffla

Wieża Eiffla

Wieża Eiffla – znany wszystkim symbol Francji, bez wątpienia wizytówka miasta Paryż. Od 1889 roku wprawia w zachwyt turystów odwiedzających to stare miasto. Pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika zwiedzania obcych terenów. Budowla ma przecież 324 m wysokości, więc wrażenia na jej szczycie są niezapomniane i nie do opisania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.